Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Forum İçi Spliti v.2 (KAPANDI - ARŞİV) #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ödeme tamamdır,

Emeğine sağlık hocam

Yorum

• Ödeme tamam , tesekkürler hocam

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: kuzukardes View Post
        Ödeme yapıldı.

Acaba bölüştürme kargoloma ve bizlere ulaşması hakkında bir yol haritanız mevcut mu sayın cantona8 ?
        Abi Bu Cumartesi yetişmeyecek. Erzurumdan Cuma akşamı döneceğim. Hafta içine kaldı.

Yorum

• Mustafa hocam EFT tamamdır. Ellerine sağlık şimdiden.

Yorum

• # Arkadaslar bugun itibariyle Erzurumda gorevde olacagim. Donus cuma aksami. Bu sebeple kargolari bu Cumartesine yetistiremeyecegimi uzulerek soyleyeyim. Ama takip eden hafta ici tum paketler sahiplerinde olacaktir. Saygilar. #

Yorum

• Bende ödemeyi yaptım ve adres vs bilgileri mesaj olarak özelden yazdım..

Yorum

• Ödeme yapıldı. Bilgilerimi özel mesajdan yolladım.Teşekkürler, emeğinize sağlık..

Yorum

• Ödeme tamamdır

Yorum

• # Arkadaslar odemeler geliyor. Cok tesekkur ederim. Ama il disinda ve bilgisayarsiz bir ortamda oldugumdan tablolari guncelleyemiyorum. Ctesi dondugumde halledecegim insallah #

Yorum

• Ödeme tamamdır Eline emeğine sağlık kardeşim tekrardan. Güzel bir split oldu. Kullanılmayan kokular sevenlerine gidecek sayende

Yorum

• Ödemeyi yaptım özel den adres bilgilerini yazdım

Yorum

• Odeme yapildi.Adres bilgileri gonderildi.Simdiden kolayliklar.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Ödeme tamamdır hocam.

Yorum

• Ödemeyi yaptım ve adres bilgisini gönderdim. Teşekkürler split için.

Yorum

• Ödeme yapıldı, çok teşekkür ediyoruz elinize sağlık tekrardan...

Yorum

İşleniyor...
                                X