Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Yüksek ML li Düşük Tutarlılar Spliti 2 (Ödeme Toplama)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bel ambre 10 ml alabilirmiyim?

cantona8 beğendiyse ya müthiş bir koku yada evlerden ırak bir facia bizi bekliyor demektir..

Yorum

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      valla en üzücü tarafı sadece tek şişe ve 175 ml olması. bana kalsa 100ml de alırım ama gidişata göre herkese 10ar ml kalacak finalde

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Faruk hocam ne yazık ki hiç kalmadı Cantonaya bile şişeli 15 ml bırakabildim

• kuzukardes
      kuzukardes Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Canın sağolsun Altuğ...Geç kalan biziz...

• Hocam Bleu de Chanel EDP ve Hermes Voyages'a beni 10 ml yazar mısın? Teşekkürler...

Yorum

• Acaba saat kaç gibi açıklarız

Yorum

• caron pour homme 20 ml yatagan 10 ml eklermisiniz???

Yorum

• Ozelden soylemistim ama karismasin diye buradan da yazayim. 10 ml yatagan ekleyebilir misin?

Yorum

• Pour Un Homme de Caron 10 ml varsa tabii..

Yorum

• Altuğcum güncelleme yapabildin mi bilmiyorum ama yaptıysan gözünden kaçmış herhalde.
              Zino davidoff 10ml
              green water ilave 20ml(toplam 50) demiştim.
              Eğer yer kalırsa çok merak ettiğim için 5ml dahi olsa bel ambre rica ediyorum

Yorum

• Hocam splite bel amre ekleme konusundan sonra 10 ml talep etmiştim ama gözünüzden kaçmış heralde

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• Altuğ hocam yeni kokular eklenecekti bugün son durum nedir

Yorum

• Chanel Allure Homme Sport 10 ml
                    Armaf Club de Nuit Intense Man 7. şişeden 50 ml
                    alabilir miyim ?

Yorum

• Tüm talepler eklendi. Bel ambre yi sıkıştırabildiğim kadar sıkıştırdım ama ne yazık ki artık yer kalmadı. Birazdan yeni eklemeler yapacağım

Yorum

• Altug hocam siseyi ve 5ml i denemek isteyen birine verebilirsin. Maksat paylasmak olsun. Cok miktarda almayacagim icin şişesine ihtiyacım kalmayacak hem sisesini saklamak isteyen bi arkadaşa gitsin hem de denemek isteyen varsa son 5 ml i de o denesin. Saygilar.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8
                          Altug hocam siseyi ve 5ml i denemek isteyen birine verebilirsin. Maksat paylasmak olsun. Cok miktarda almayacagim icin şişesine ihtiyacım kalmayacak hem sisesini saklamak isteyen bi arkadaşa gitsin hem de denemek isteyen varsa son 5 ml i de o denesin. Saygilar.
                          Hangisinden söz ettiniz acaba?
                          Ben mesajlarda kayboldum da
                          Çıktım çıktım bulamadım.

Yorum

• Ben alabilirim şişeli bel ambre 15ml e tamamlayabilirsiniz hocam benimkini.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Cantona Üstad ben anladım dediğini, eğer uygun görürsen ben 5ml ini alabilirim bel ambre nin çok merak ettirdin biraz da senin yüzünden oldu bu merak 😊

Yorum

İşleniyor...
                              X