Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ekim 2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Nishane Vain&Naive

Yorum

• Frozenwings
      Frozenwings Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Yorumunuzu alabilir miyiz? Merak ettiklerimden...

• aydın10
      aydın10 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Şişeden kokladığımda çok beğendiğim bir koku oldu ancak tenimde hiç bir varlık gösteremedi. Ben açılışta yeşil elma kokusuna benzer bir koku aldım. Çiçeksi notaları da farkediyorsunuz.ama ben kırk yıl düşünsem bu koku bir gülü temsil ediyor demezdim. İlk defa 5 ml lik dekantı 1,5 günde bitirdim. Performans meraklısı değilim kokuyu sıktıktan sonra 1-2 saat kokuyu arada sırada hissedebiliyorsam bu bana yetebilir ancak bu parfum tenimde puf diye kayboldu. Orta nota, son nota nedir hiç anlamadım. Dediğim gibi şişeden koklamasının çok keyifli olduğunu söyleyebilirim. Bu arada Altuğ bey benimkinden çok farklı bir deneyim yaşamış. Demek ki ten seçen bir parfüm.
      Son Düzenleme aydın10; 02-08-18, 06:08. Tarafından yapıldı.

• Bleu de Chanel

Yorum

• Rania J - Jasmin Kama: Temiz ve kremsi hissiyatlı bir yasemin parfümü. Özellikle orta notalarında oluşan aura kokladıkça koklanmak istenen bir yapıda. Rani J nin denediğim diğer parfümlerinde olan hayvansal imza bu parfümde yok. Baştan sona akıcı ve pürüzsüz bir hissiyatta. Hatta tarz olarak, Lumiere Noire nin içinden gülü geri plana itip ana gövdeye yasemin ekleyin, karşınıza çıkacak olan sonuç Jasmin Kama olacaktır. Ben oldukça kullanılabilir ve güzel buldum. Beyaz çiçek bazlı olmasına rağmen feminen değil kesinlikle. Kalıcılık ve farkedilirlik ortalamanın bir tık altı.

Yorum

• VIW aşığım sanırım bu kokuya

Yorum

• MFK Aqua Celestia Forte

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• MFK Baccarat Rouge Extrait, sıcak havada biraz fazla abartı oldu sanırım.. Tipik havaya göre değil moduma göre parfüm seçme eğilimim :-))

Yorum

• Tt maremma ile kadife bir akşam...
              İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Tom Ford - Noir de Noir - High Class Gülsuyu :-)

Yorum

• T.Terenzi ~ Draco kullandıkça daha bir sevdiriyor kendini ama fark edilirlikte ona keza kullandıkça azalıyor gibi :/

Yorum

• Memo French Leather

Yorum

• Balenciaga Paris L'essence
                      Menekşe çiçeğinin maskulen notalarla olan birlikteliğini çok seviyorum.Bu kokuda da menekşe;vetiver,sandal ve sedir ile öyle güzel işlenmiş ki kadın-erkek kullanıma uygun çok başarılı bir unisex çıkmış ortaya.Sandal ağacından geldiğini düşündüğüm bir kremsilik de mevcut.
                      Bir dönem sephoralarda görüp es geçtiğim günler için üzülüyorum şu an.

Yorum

• Rayiha
                        Rayiha Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Ben Paris'i severek kullanıyorum, ancak üretimden kalktıktan sonra öğrendiğim için Essence'ı deneme şansım olmadı. İkisinin benzerlikleri farklılıkları nasıldır sizce?

• murrjm
                        murrjm Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        İki koku aslında birbirine benziyor ancak klasik olanda koku daha sıcak diyebileceğim çiçeksi yönde ilerlerken l’essence de daha soğuk bir yapı hissediyorum vetiver in etkisi ile.

• Rayiha
                        Rayiha Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Çok teşekkürler

• un jurdin sur le toit

Yorum

• creed millesime imperial...
                        ali kardeşim kandırılacak
                        İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• ali
                          ali Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          bence beraber 120 lik şefaf şişe arayalım bulursak alırız iki tane eski şişeler güzel.

• Adp Colonia İntensa

Yorum

• Profumum Roma Acqua Viva

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                          X