Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Hdp 114 Ambre

Yorum

• Bugün bi' kadınla tanıştım.

Uzun siyah elbisesi tozlu, kırışık barok suratı hala büyüleyici.

Hançeri sümbülteber. Duyguları karışık. İçi sıkıntılı.

Hayalimdeki imgesi kan işini bırakmış şatosunda usulca kitap okuyan bi' vampirdi. Bugünkü hali kanlı canlı Poison...

- Stop the car...
      - What ?!
      - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Hdp 1828. Bu ara çok kullandığım kokulardan. Performansı bir tık daha iyi olsa ahh. Yine de 3-4 saat iyi akşamları sıkıp çıkmak için

Yorum

• Gün içinde Ferrari - Bright Neroli ve Tommy Girl. Sıcaklar çok bunaltmaya başladı.

Yorum

• Francesca Bianchi Sex and the sea. Acaba ülkemizde olsa isminden dolayı sansürlenirmi dediğim bir parfüm

Yorum

• By Kilian Vodka on The Rocks

Yorum

• Creed viw

Yorum

• Lidg edt

Yorum

• Fort & Manle - Amber Absolutely

Yorum

• Creed - Silver Mountain Water.

Yorum

• Lalique - White

Yorum

• Pazar günü relaxlığına huzur katan bir parfüm Virgin island water

Yorum

• Lise yıllarıma Calvin Klein Truth'la döndüm.

Yorum

• By Kilian Black Phantom..... WOW efektli parfüm bu ne boyle performans canavarı silaj muhtesem.. hemen ılk sıkısta bır kanyak mı desek rom mu desek o kokuyu aldınız aldınız sonra kaybolup baska pencereler acan bır koku.. cok fazla soruldu ve sorgulandı.. baharat kokularını sevmeyenler denemesın.. odunsu notaları cok sevdıgım ıcın yaz ayında bıle bana muhtesme geldı.. kalıcılık cok cok ıyı bu ne bu ne bole iş cıkısı merdıven boslukları fısıldamalarla doluyor Matrai Üstat sayesınde denedım .. kaliteyi gercekten sonuna kadar hissettiren bir niş bu...

Yorum

• Nishane Hacivat meyve şöleni bir koku greyfurtun sertliği ananasın tatlılığı onu bir meyve şöleni hale getiriyor çok fazla sıkmaya gelmez çok güçlüdür

Yorum

İşleniyor...
                                X