Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Azzura'dan Sadeleşme Maksatlı Dev Eklemeler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

prada l homme gitti. Tauer ACDM (30/50ml) ---- 480 TL (kaynak:ausliebezumduft) ve MFK Oud Satin Mood EDP (30/70ml) ---- 330 TL (Nokta kozmetik) eklendi.

Yorum

Kürşat hocam, ACDM’yi ben alayım eğer gitmediyse.

Yorum

• Azzura
        Azzura Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Duruyor Can hocam mesajını bekliyorum

Kürşat hocam çok acayip şeyler sattın valla Hepsi yeni sahiplerine hayırlı olsun.

Yorum

• Azzura
        Azzura Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Valla Mustafa hocam çok acayip şeyler de aldım gibi şaka bi yana belli bir şişe sayısının üstüne çıkmamayı düşündüğüm için alım yapınca revize ediyorum elimdekileri

• cantona8
        cantona8 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        En iyisini yapıyorsun. Kullanmadığın parfümleri elde tutmanın alemi yok. Ben de senin gibi yapıyorum

Tauer acdm gitti. Yeni şişeliler eklendi

Yorum

Zizan forumdışı takaslanmıştır. Dylan blue ilandan kaldırıldı. Franck boclet cocaine şişe kutu ilandadır.

Yorum

merhaba hocam cocaini rezerve eder misiniz

Yorum

• Azzura
            Azzura Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Ediyorum hocam. Özelden mesajınızı bekliyorum.

-Ferrari - Bright Neroli (88/100ml) ---- 180 TL (Kaynak: n11/tunaparfümeri) eklenmiştir.

Yorum

Birkaç bir şeyler ekledim.

Yorum

-HdP 1740 (70/120ml) ---- 455 TL (Kaynak: Beymen)
              -TF Tobacco Vanille (22/50ml) ---- 200 TL (Kaynak: Uzay Parfümeri)
              -MFK Grand Soir (27/70ml) ---- 300 TL (Kaynak: Kokuyorum forum) satılmıştır.

Yorum

-Parfum d'Empire Ambre Russe (75/100ml) ---- 450 TL (Kaynak: Yurtdışı) eklendi

Yorum

-MDCI Chypre Palatin (70/75ml) ---- 650 TL (Kaynak: yurtdışı) forumdışı satılmıştır.

Yorum

Tom Ford Tobacco Vanille (55/100ml) (2014 batch) ~~~~ 450 TL eklenmiştir

Yorum

Creed Aventus (99/100ml) (18B01 Batch) ~~~~ 990 TL (Kaynak: noktakozmetik) eklenmiştir

Yorum

Tom Ford Tobacco Vanille (55/100ml) (2014 batch) ~~~~ 400 TL (Kaynak: kokuyorum forum/mm.olcayto) Laborman hocama hayırlı olsun

Yorum

-Memo African Leather (74/75ml) ---- 750 TL (kaynak: nokta cosmetics) şişelilere eklendi.

Yorum

İşleniyor...
                          X