Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Brandroom+Dış İlişkiler Spliti (ARŞİV) #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Orjinal yazı sahibi: Herod View Post
    ayrıca jazz club u çok beğendim tam benim tarzım black gold du henüz çözemedim heroes sağolsun burnumu perişan etti

Jazz Club ı ben de çok beğendim. Parasının karşılığı bi parfüm olmuş. Dolu dolu. Ayrıca Mancera Black Gold beni nispeten şaşırttı. Sanırım uzun süre sonra güzel bir iş çıkmış ellerinden. Benim en beğendiğim Mancera olma yolunda. Burnum tam performanslı değil bu aralar. Denemelere devam edeceğim. Ama yarattığı hava pozitif

Yorum

• Herod
      Herod Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      jazz club şişeli almak isterim yakında denk getirirsem o derece sevdim...ellerine sağlık tekrardan kardeşim...

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme

• Mustafa kargoyu teslim aldım.
    Teşekkür ederim.

Click image for larger version

Name:	moreseque.jpg
Views:	156
Size:	71.2 KB
ID:	71977

Yorum

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Keyifle kullan abi. Bu arada anason da korktugum kadar degilmis. Senin siseden 1 fis denedim gondermeden once

• serif_aydogar
      serif_aydogar Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Başarılı bence.

• Mustafa Hocam benim kargoda sorunsuz ulaştı, tüm emeklerin için teşekkürler.

Yorum

• Kargoyu sorunsuz teslim aldım ilk fırsatta sıradan deneyeceğim, tekrar teşekkürler

Yorum

• Kargomu aldım. Çok teşekkürler.

Yorum

• Teslim aldım kargomu. Ben de çok sevdim Jazz Club'ı. Teşekkürler split için.

Yorum

• Kardeşim bende teslim aldım. Eline emeğine sağlık. Hasta hasta uğraştın bizler için hakkın ödenmez

Yorum

• cantona8
              cantona8 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Estagfurullah abi.. benden yana sorun yok helali hos olsun hepsi.

• Mustafa Hocam kargoyu aldım. Eline sağlık. Çok çok teşekkür ediyorum.
            Geçmiş olsun.

Yorum

• Mustafa hocam ben de kargomu sorunsuz bir şekilde aldım ve de ücret ödemedim. Bugünkü konuşmamız işe yaramış galiba. Kokular hepsi de sevdiğim tarzda. Margiela Jazz Club ile Naomi Goodsir i çok beğendim. Margiela Jazz Club ı çok istiyorum şişeli olarak. Tekrar bulabilir miyiz bilemiyorum. Naomi Goodsir ın bir tanesini şişeli almazsam gözüm açık gidecek, her biri ayrı mükemmel Moresque Contessa Casamorati 1888 in kopyası, hatta Casomorati 1888 den çalıp, moresque contessa ya doldurmuşlar. Her şey için çok teşekkür ederim Mustafa hocam, hasta halinle epey emek verdin. Kendine dikkat et, sen bize lazımsın. Bu tarz splitlerin devamını bekliyoruz
              Son Düzenleme KARALARIN_CEMAL; 01-05-18, 09:45. Tarafından yapıldı.

Yorum

• cantona8
                cantona8 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Öncelikle tesekkur ederim contessa konusunda eklemek istedigim bir sey var. Bana da 1888 in anasonlu hali gibi geldi. Ama karakteristik olarak birbirlerini cok cagristiriyorlar bu gercek. Asil Ryder hakkinda neler soylersin?

• KARALARIN_CEMAL
                KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Ex Idolo Ryder i atlamışım, o da şahane açılışı özellikle. Sonrası LDMM yi andırır gibi tatlı hali sanki. Baştan sona harika hocam, bir kokuya benzettim ama dilimin ucunda bir türlü çıkartamadım. Tütün temalı kokular her zaman ilgi odağım ve zevkime yönelik kokular olmuştur. Naomi Goodsir lerin ortak özelliği galiba hepsi tatlı kokular mı? Denediklerim hoşuma gitti gerçekten. Böyle bulunması zor içeriği zengin elit kokuların spliti konusunda ivedilik ve devam ettirilmesi konusunda destekçiyim bilgin olsun.

• cantona8
                cantona8 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Naomi Goodsir lerin hepsi tatli degil. Mesela Bois d Ascese. Son iki splitteki kokulari ozellikle de or du serail koleksiyonundaki en tatli koku idi. Guzel kokular buldukca splitlere devam ederiz her zaman

• Hocam, kargoyu problemsiz olarak teslim aldım. Teşekkürler.

Yorum

• Mustafa hocam ellerine sağlık kargoyu aldım Konuştuğumuz denemelik gönderdiğin koku için de ne kadar teşekkür etsem azdır.Allah gönlüne göre versin hocam

Yorum

• cantona8
                  cantona8 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Rica ederim ne demek. En guzeli de bu samimi temennilerin hocam
              İşleniyor...
              X