Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

yeni yıl hediyesi

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• yeni yıl hediyesi

Merhaba yeniden, oncelikle iyi dileklerini ileten tum arkadaslara, nitelikli katilimdan oturu de tum arkadaslara bilmukabil, sevgiler saygilar.
    Hediyelerini alan arkadaslardan ricam mutlaka dusuncelerini yazmaya calismalari nacizane.

bir arkadasimizin kargosu yola cikti diger iki arkadasimizin kargosu da yarin cikar diye umit ediyorum. Aslinda bugun yollamak istedim fakat adres bilgileri gec geldigi icin saat 16.00 dan sonra verme sansim olmuyor. Bu konuyu onemsiyorum cunku beklemek ozellikle parfum konusunda heyecan kaybina neden olabiliyor. Tekrar tebrikler ve sansiniz yil boyu devam etsin.

------------------------------

Çekiliş tamamlandı arkadaslar. Elimden geldigince adil bir çekiliş olmasına ozen gosterdim. Kazanan arkadaslari tebrik ederim. Kargo bilgilerini hızlıca gonderirseniz bugun verip cikartayım parfümleri.

mail: egozubol@gmail.com

Cekiliş sonucu video; https://youtu.be/pDKASEMNkgU

Katilimcilar;

Herod
    caliban
    matrai
    Hanımeli
    Medea
    Cantona8
    Azzura
    F.essence oud
    Meursault
    Sofya
    zulkarneyn
    yalciner51
    LesPaul
    Trustalt
    erdembaba
    Kosovic
    balaban75
    cornelius
    umit.K
    zanshin
    marooned
    Powerty
    Koku
    Byodorr
    MeaCulpa

Kazanan arkadaslar;
    MEACULPA
    ZULKARNEYN
    MEDEA

----------------------------------------------------------------------------

Güncelleme 1:

Arkadaslar merhaba yeniden, bugun bir kaç saat içinde isimleri aciklayacagim. Gonul istiyor ki merak eden arkadasların tamamıyla paylasayim bu ozel kokuları.Fakat bu noktada maalesef cozum bulamadim. Açıkçası bir arkadaşı daha listeye almak için şartları uygun hale getirdim ve 3 kişiye gorseldeki 8 ml'lik şişelerde olan parfumleri gonderecegim. sadece 3. kişiye surpriz diye nitelendirdigim ufak hediyeden çıkartamadim.(Yine Bihter hanımın çalışması - feminin 2) Tekrar belirtmek istiyorum, bu parfümlere tekrar ulasma imkanı yok sanıyorum. sadece eldeki ornekle gidilip bihter hanımdan rica etmek olabilir, emin degilim.

İnternette bulunan kuraçek sitelerinden birinde çekilişi yapacagım.
    Sadece katılım beyanında bulunan ve 20 mesajın uzerindeki arkadaslar cekiliste yer alacak.
    Kazanan arkadaslar bugun 16:00 ya kadar adreslerini verirlerse sevinirim, pek zamanım olmuyor zira.

Click image for larger version  Name:	20180104_091105.jpg Views:	1 Size:	1.07 MB ID:	59257

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Click image for larger version  Name:	20171230_102347.jpg Views:	1 Size:	1.20 MB ID:	59045

merhaba, 2 kişiye 2 farklı parfüm hediye etmek istiyorum 5'er ml olmak üzere.

özel ve dogal hammedeler ile üretilmis ve devamı olmayan 2 koku. Bihter hanimin burnundan.

1x5 ml maskülen
    1x5 ml feminen
    +surpriz

iki farklı kişiye yukarda belirttigim 10 ml +surpriz parfüm hediye edilecek.

Bu hediyenin şöyle bir esprisi mevcut, maskülen ifadesiyle belirttigim parfüm ender rastlanabilecek bir çalışma. Apls, ursa, suma oriental ve mezzolari lui bandında. Bu aralikta pek çalışmaya denk gelemedigimiz için cok degerli oldugunu dusunuyorum. Ben yakın bir ornegine rastlamadigim için sizi de cok sasirtacaktir. Özellikle bu bandın meraklilari katilim saglarsa sevinirim.

Feminen ifadesiyle belirttigim parfüm ise tamamen dogal yaglardan olusturulmus muntazam bir koku.

En az 20 mesajı olan uyeler katılabilir.

Son katılım 04,01,2018 persembe ogle 12:00.

aynı gun kargoya vermeye calisacagim zaten.
    Son Düzenleme Optuna; 04-01-18, 21:03. Tarafından yapıldı.

çok merak ettim ilk katılan ben olabilirmiyim şimdiden teşekkürler...
    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Ben de katılmak istiyorum ilginçmiş

Yorum

Bende bu değerli hediyelerin çekilişine katılmak isterim

Yorum

Bihter Türkan Ergül ü sosyal medyadan takip ediyorum , çok tatlı ve işine aşık biri...henüz hiç bir kokusunu kullanma imkanım olmadı , talihli ben olursam çok sevinirim maskülen kokuyu kullanamayacak kadar ağır bulursam da tekrar bu başlık altında hediye edebilirim...bu güzel paylaşım için size çok teşekkür ederim Optuna

Yorum

Ben de katılayım Emrah hocam.

Yorum

Merak tehlikeli olabiliyor bazen. Katılmak isterim ben de

Yorum

Bende katılayım

Yorum

Ben de katılmak isterim

Yorum

Ben de katılmak isterim hocam.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Ben de katılmak isterim. 😊

Yorum

benide yazarsanız sevinirim hocam

Yorum

Emrah hocam bende katılmak isterim. Şimdiden teşekkürler..

Yorum

Merak uyandırıcı beni de yazarsanız sevinirim.

Yorum

Ben de maskulen versiyonu için katılmak istiyorum...Teşekkürler..

Yorum

İşleniyor...
                              X