Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

İnanılmaz Rakama Dior Privee Spliti (Ödeme Aşaması)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Son kargolarda çıkartıldı sadece Bahoo ve asilx arkadaşlarımın adres maili gelmemiş onlardan da adres bilgilerini bekliyorum

Yorum

• Bugün bende aldım kargoyu.Altuğ hocam emeğine sağlık hepsi birbirinden güzel kokular

Yorum

• Altuğ hocam teslim aldım. Hepsi şahane teşekkürler. Bu arada Gris Montaigne resmen Midnight Poison'ın aynısı ve performans şahane.

Yorum

• Kokular sağsalim ulaştı. Eline emeğine sağlık Altuğ hocam. Bu kışı çıkartırız bunlarla😃
          Ekli Dosyalar

Yorum

• Altuğ hocam bende herşeyi sağ salim sorunsuz teslim aldım herşey için tekrardan çok teşekkür ederim

Yorum

• Alan herkes iyi günlerde kullansın arkadaşlar

Yorum

• altuğ bey aldım parfümleri,bu arada dior feve için eksik olan ödememide tamamladım.teşekkürler

Yorum

• Bende kargomu aldım, çok teşekkür ederim.

Yorum

• Kokular sorunsuz ulaştı, teşekkürler

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
                      Son kargolarda çıkartıldı sadece Bahoo ve asilx arkadaşlarımın adres maili gelmemiş onlardan da adres bilgilerini bekliyorum
                      altuğ bey adres gelmişki kargoya verilmiş takip no yazıyor yukarıda teşekkür ederim tekrar.

Yorum

• Paket elime ulaştı, çok teşekkür ediyorum.

Yorum

• Altuğ hocam ben de parfümleri aldım hiç bir sorun çok teşekkürler valla hakkın ödenmez, hem ucuz hem de zahmetli bir iş, Ben Cuir Cannage yi çok beğendim keşke 20-30 ml daha alsaydım (Takas etmek ya da satmak isteyen olursa 30 ml daha alırım Cuir Cannage'den) ama Birinci sıraya hangisini koyacağım konusunda kararsızım Eau Noir - Ambre Nuit - Cuir Cannage Çarkıfelek gibi dönüp duruyor benim için üçü de ilk sırada. Bois D'argent bana karanlık geldi memoir gibi bracken gibi değişik seçemedim ne olduğunu, cologne royal eh işte diyebileceğimiz bir koku bana göre. Her şey için çok teşekkürler Altuğ hocam

Yorum

• matrai
                            matrai Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Hocam daha var bana kalandan verebilirim 50 ml kadar

• KARALARIN_CEMAL
                            KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Altuğ Hocam Cuir Cannage den 30 ml daha alayım önceki bakiyeye ekleyip pazartesi göndereyim

• Kargoyu aldım, herkesin emeğine sağlık

Yorum

• Ben de aldım kargoyu. Hem emeğiniz hem de girdiğiniz maddi külfet için teşekkürler.

SM-T110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Hocam kargomu aldım çok teşekkurler.

Yorum

İşleniyor...
                              X