Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

!!!Ödeme Toplama Aşaması !!! Zam Gelmeden Tom Ford Ve Muhteşem 3 lüsü Spliti

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

20ml noir de noir ekleyelim Altuğ hocam

Yorum

55ml Noir de Noir da ben rica edeyim

Yorum

10ml NdN

Yorum

Harika bi split daha.İşsizlikten kurtulamadık ki bir türlü dalalım şişeli mişeli

Yorum

İyi akşamlar 5 ml tuscan leather, 5 ml noir de noir mümkünse

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Altuğ Hocam , biraz takviye yapalım dedim ve TV 15 ml ye, noir de noir ı da10 ml çıkartalım.Teşekkürler.

Yorum

Muhteşem 3 lü bende fazlasıyla var. Bu durumda umarım mahşerin 4 atlısı şeklinde bir split görürüz.
                PARFÜM HOBİSİNE VEDA !!!

Yorum

Ah Altuğ Hocam Ah ! Cepleri boşalttık ama hala bomba üstüne bomba.Kredimi mi çekelim ne yapalım şaşırdım kaldım

5' er Ml lütfen..

Yorum

Altuğ hocam düzeltiyorum, Kendimde 35 ml kadar varmış Tobacco Vanille 50 ml daha alayım kafi. Bir daha bulamayız bu fiyata
                    Son Düzenleme KARALARIN_CEMAL; 20-10-17, 10:51. Tarafından yapıldı.

Yorum

Altug hocam merhabalar, Tuscan Leather 10ml * 2 alabilir miyim? insanın yanından ayırası gelmiyor

Yorum

Altuğ hocam selamlar, tuscan leather kalan 25ml, noir de noir 15 ml, ve tv kalan 70ml şişeli rica edebilir miyim?
                        Son Düzenleme silentpassenger; 20-10-17, 11:14. Tarafından yapıldı.

Yorum

Ustad 10 ml TV ve 10 ml Tuscan Leather rica edecegim, mutevazi ilerleyelim

Yorum

Tüm talepler eklendi şişeler hemen hemen doldu. 2. şişelere talep toplamaya başladım varmı isteyen?

Yorum

Hemen Hemen doldu derken hepsi dolmuş 2 şişe için bile talep almışım farkında olmadan Bu fiyata bir daha bulunmaz alın koyun kenara

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
                                KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Bütçe el verse hiç düşünmeden 250 er ml yapıştırırdım, şu anda şarampole doğru yuvarlanmış bulunmaktayım, ne beni kurtaran var ne de ters dönen arabamı :-) Şaka bir yana böyle split yapılacağını bilseydim kendimi ona göre ayarlardım, tobacco vanille ye henüz doymadım doyamadım sevmelere seni Tom Tv. İmkanlar dahilinde yetineceğiz hocam yapacak bir şey yok. İmkanı olan kaçırmasın bu fırsatı .

Haklısın benim tobacco 100 olsun (denk gelirse şişeyi de gönderebilirseniz çok sevinirim) diğerleri yine 50 şer
                              estefanyen

Yorum

İşleniyor...
                              X