Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2017

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• sabah amouage honour, genelde severim ama bugün sıkıldım. Öğlen pomegranate noir.

Yorum

• Adp colonia çok güzel bi klasik..kararsız kaldığımda elinin gittiği parfümlerden..Türkiye de uyguna bulunuyor fas fus sıkıyorum

Yorum

• dior feve delicieuse

Yorum

• Frederic Malle - Dries van Noten

Yorum

• Sabah LIDG. Akşam için kararsızlık...

Yorum

• tuscan leather,Koku olarak güzel ama parfümden başka bişey bu.Uzun süre kullanabileceğim bişey değil tuhaf bir koku

Yorum

• Amouage- Epic ...Her ne kadar başlangıcı Lastik Dükkanı gibi koksa da ben bu parfümü seviyorum...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son Düzenleme eternal77; 30-11-17, 22:44. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Pekji Ruh. En beğendiğim gül yorumları arasında 1. sırada. Safranın pürüzsüzlüğü, kakule ve kahvenin hafif burun yakan hali ile birleşen kurumuş gül yaprakları. Oldukça yüksek bir harman kalitesi ve ortaya çıkan başdöndürücü bir güzellik. Kalıcılık ve farkedilirlik standartların oldukça üzerinde. Özellikle esinti ile buruna gelen kokusu beni heyecanlandırmaya yetiyorda artıyor bile. Bu sırada Pekji yeni yapılanma ile birlikte çok yakın bir zamanda eskisinden daha güçlü ve ulaşılabilir bir şekilde parfümseverlerle birlikte olacak. Yeni parfümleri ile birlikte

Yorum

• Frozenwings
                    Frozenwings Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Vaay

• fsater
                    fsater Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    umarım fiyatlarınıda aşağı çekerler

• Nishane Duftblüten kullandım bugün.

Yorum

• aydın10
                    aydın10 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Bu kokuyu çok farklı buluyorum ancak sanki daha iyi olabilirdi gibi geliyor.

• Creed Aventus.

İlk mesajımız benim klasikle olsun.

Yorum

• connoisseur
                    connoisseur Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Aramiza hosgeldin Serif Abi, Aventus hangi batch?

• CNYT
                    CNYT Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Şerif bey, sizi görmekten (zaten görüyordum) çok memnun oldum.

• serif_aydogar
                    serif_aydogar Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Cüneyt Bey, Mete Hocam, Hanımeli yorumlarınız için teşekkür ederim.
                    Sercan hocam 17R01 ve 17T01 dönüşümlü olarak kullanıyorum

• Versace dreamer...eski kafa tatlı tütün ara ara iyi gidiyor

Yorum

• Ilk mesajım, herkese merhaba.
                    Avatarımdan da anlaşılacağı gibi Tom Ford Noir Antrasit ile haftalarım geçiyor. Gucci Guilty Absolute ile beraber şaşırtan hamlelerden biri. Klasik eski tarzda deri ve meşeyosunu barındıran odunsu bir parfüm. Tabi bunun yanında duman da var, toprak ve güçlü misk-i amber de var.
                    Başka şişede ve isimde pazarlanmaması Tom Ford’un kaybı ama bir flanker olarak Edition Blanche etkisi yapmayacak olması ve genel beğeni kaygısı taşımayan yapısıyla ele ayağa düşmeyecek olması da benim kazancım.

Yorum

• ali
                      ali Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      merhabalar, hoşgeldiniz

• alexandria
                      alexandria Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Hoşbulduk Ali bey.

• connoisseur
                      connoisseur Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Oncelikle hosgeldiniz.
                      TF Anthracite ve Gucci Guilty Absolute benim de begendigim farkli tarzda kokular.
                      Anthracite'i anlayabiliyorum da Guilty Absolute, Guilty serisinden gercekten beklenmeyecek ozgunlukte bir yorum olmus.

• L.T PIVER Cedre lidge de lidge bu koku

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Akşam Creed Viking. Açılışı çok hoş, hafif nemli, citruslu bir başlangıç sonrası klasik fujer ekseninde ilerliyor. Ara ara nane kendini hissettiriyor. Ben oldukça beğendim, özellikle açılışı çok cezbedici. Fakat o kadar yüksek fiyatı hakkettiğinden şüpheliyim.

Yorum

• Gün içinde Miller Harris Feuilles de Tabac kullanmıştım ama açılıştan bir süre sonra parfüm kullanıp kullanmadığımı düşünmek zorunda kaldım. Hiç mi hissettirmez bir parfüm kendini?!! Açılışta acımtırak yaş tütün yapraklarının aromatik yeşilliklerle nemli, rutubetli karışımı ve belli belirsiz hafif bir dumanın katkısı fena değil gibiydi. Hatta kadın kullanımına da gayet müsait diye düşündüm. Sonra bunlar hızla yok oldu. Tenimde hiçbir şey hissetmezken kıyafetimde, burnumu dayayarak zar zor, hafif tatlı aromatik bir yavan odunsuluk hissedebildim.

Yorum

• Optuna
                          Optuna Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          bir cok kolonyadan daha sıkıcı bir parfüm maalesef.

• connoisseur
                          connoisseur Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Benim de zamaninda cok kisa bir sure icerisinde elden cikardigim parfumlerimden olmustu.
                      İşleniyor...
                      X