Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2017

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• dior homme intense,Bu aralar terre ve dior homme intense'la takılıyorum.Nişlere dolap bekletiyorlar

Yorum

• MFK Absolue Pour Le Soir diğer bir ismiyle APLS. Kurkdjianın Dior privee için tasarladığı EAU Noir ile birlikte 2. sıradışı parfümü. Sürekli genel beğeni parfümleri tasarlayan bir adamdan beklenmedik parfümler. Ama baktığımızda EAU noir dior tarafından saf dışı bırakılırken APLS Kurkdjian tarafından sadece kendi butiklerinde satılacak şekilde piyasadan çekildi. Evet sevmek için belli bir parfüm tecrübesi olması gereken parfümler sınırlı kullanıcıları olan parfümler ama keşke daha kolay ulaşılabilir olsalardı.

Yorum

• Minty
        Minty Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Şu parfümü deneyemedim gitti!! tüm parfümler genel beğeniye uygun olmak zorunda mı??

• Havaların sertleşmesiyle bugün Ursa ile takılıyorum...

Yorum

• Dün sabah saat 09'dan itibaren Dior'un "Oud Isphan"ı ile birlikteyim; etkisi daha hâlâ sürmekte olduğu için kazağımı ve Oud Isphan'ı değiştirmeyeceğim. Gül ve Oud...tabii ki Arabi bir havası var..ama başkası tarafından koklandığından daha derin bir yapısı var.

Yorum

• L erbolario maherees fm mr ye benzer gayet kaliteli bi koku..hayvansiligi bile iyi ayarlamislar

Yorum

• MFK Grand Soir bende pek performanslı olmadı gibi.

Yorum

• Dior Homme İntense

Vestel_5000_Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Nishane Karagöz.

Yorum

• Nishane - Fan Your Flames

Yorum

• royal vintage bu parfüm kesinlikle soğuk havalarda daha güzel kokuyor...

Yorum

• bentley azure

Yorum

• Ambre 114, bence en iyi amber yorumlarından

Yorum

• Kullanmak için havaların soğumasını bekliyordum. Hermes 24 Faubourg EDP. İlk bir saatini pas geçebilsem keşke. Burnu yoruyor ama sonrası için beklemeye değer.

Yorum

• Sabah Dior Homme İntense. Şu an yazabiliyorum ama

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Azzura
                              Sabah Dior Homme İntense. Şu an yazabiliyorum ama
                              Belli belli cok yogunsu bugun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                              X