Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2017

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Sabah Kilian love, akşam Mercedes benz le parfüm

Yorum

• Tom Ford Plum Japonais - şekerli erik ..

Yorum

• serge lutens arabie tenimle uyuşmadı. Hiç okuduklarım gibi bir izlenim almadım. Hafif ekşimsi bir koku geldi, limonsu diyemiyorum o kadar ferah değil.Hiç bir tatlılık yok sadece taze otlar hatta limon kekiği gibi .Biraz daha denemem lazım galiba.

Yorum

• Frozenwings
          Frozenwings Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          O ekşimsi koku kimyon nedeniyle olabilir. Sıklıkla insan teni-teri kokusuna benzetilir.

• İnitio Blessed Baraka yağmurlu havada sabah serinliğinde muhteşem oldu.Çok beğendim ancak koku baştan sona aynı sanırım

Yorum

• Dior Homme Intense

Yorum

• Tom Ford Noir Edp

Yorum

• Dior Homme Intense, güzel koku değerini bilmek gerek

Yorum

• Hava yağmurlu, kara bulutlar her yere egemen, şeften fırça da yedik, bir de parfüm cenahından darbe yemek için en kötü parfümümü kullanıyorum: Divine Attraction (Initio)...zencefil, kabe samanı, tütsü, deri...YaHU bu dört malzeme bu kadar kötü kokabilir mi? Kokabiliyormuş: yanmış kauçuk ve motor yağı gibi kokuyor..tam bir "ağır sanayi" parfümü...çok az, gerilerden..ama hiç denecek kadar az bir sabunsuluk var...ama buna gerçekten "hiç" diyebiliriz.

Yorum

• The Mercant Of Venice-Arabesque.Bana göre en iyi tütün temalı parfüm.

Yorum

• Roja Dove Parfum De La Nuit No 3. Açılışta sinek ilacı hissiyatını atlattıktan sonra ilerleyen dakikalarda bir harman şenliğine dönüşüyor. Bütün notaların resmi geçit törenine şahitlik ediyorsunuz. Odunsular ve deri çok ön planda orta notaların başlangıcında orta notaların sonlarına doğru isli bir amber, gül ve kimyon birlikteliği deriyle güzel uyum sağlamış. Derinin kullanımı bana Fetish i çağrıştırdı ama fetishteki kadar sert ve kuru değil. Diğer notalar bu sertliği oldukça yumuşatmış ama kuru bir hissiyat yine var. Fetish kadar sevdim diyebilirim ama aradaki fiyat farkına bakınca fetish bir kaç gömlek üstün.

Yorum

• Coromandel arakladım yine

Yorum

• Bugün Lidge sıktım ama performansı çok mu düşük yoksa kokusunu ben mi duymuyorum bilmiyorum. En sevdiğim kokulardan biri bu. Sizce performansı nasıl?

Yorum

• matrai
                          matrai Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Performası son derece iyi gün içinde ben taeleme yapmıyorum hiç

• Umut Kurtoğlu
                          Umut Kurtoğlu Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Ben de memnunum performansından

• protectedsugar
                          protectedsugar Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Genelde sorun olmuyor.

• bugün cn homme kullandım artık tarif edecek kelime bulamıyorum .

Yorum

• pure havane yağmurlu havada tatlı tatlı esiyor burnuma

Yorum

• Lalique - Encre Noire. Bu dumansı Vetiver hissine bayılıyorum.

Yorum

İşleniyor...
                            X