Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2017

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Sabah yine Kilian Love ile başlangıç yaptım, yalnız bu refill olanlarda performans sıkıntısı görüyorum. ilk aldığım gibi kokmuyor maalesef, akşam dönüşümde ise terre hermes kullandım keşke az daha alsaymışım sonradan sevmeye başladım bu kokuyu

Yorum

• murrjm
      murrjm Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Sıkıntılı Love batch no nedir Ragıp hocam

• KARALARIN_CEMAL
      KARALARIN_CEMAL Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      refillde de mi batch oluyor bir bakayım

• Missoni edp

Yorum

• Akşam için eski formül givenchy pi. Bu parfümün şimdiki halini düşününce edc kıvamına getirdiklerine inanıyorum. Eski olan buram buram ben burdayım diyor ve bir derinliği var. Keşke hiç bozmasalardı. Birde reformule olarak heba olan Ysl boudy Kouros var. Her 2 sinide zamanında kullanıp bitirdiğim için çok şanslı hissediyorum kendimi

Yorum

• Ya terreyi aldığım gibi bir 10-15 fıs yaptım üstümde sanırım burnu felç ettim bana kokmuyor şu an.. Herkes memnun mu yayılımdan?

Yorum

• matrai
          matrai Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Bende de aynısı olmuştu ilk sıktığımda 10 fısa yakın yapmıştım. İso e-süper oranı çok yüksek olduğundan anında burnumu felç etti kokuyu alamıyordum. Artık maksimum 3 fıs yapıyorum bu haliyle gayet memnunum. Dene anlarsın sende 😉

• ali
          ali Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Etraftan övgü almasaydım ben de kokmuyor diye düşünüyordum. Kıyafete uygulanınca biraz daha hissedilir hale geliyor.

• Yılın son Wulong Cha'sı ile gün geçti.

Yorum

• 👍

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Bugün iki kere elbise degiştirdim o yüzden iki farklı koku ile bambaşka deneyimler yaşadım . Birisi vintage Cherguı digeri Vintage Body Kouros .
            Cherguı 'yi anlatmaya gerek varmı yokmu diye düşünüyorum ama kısaca özetlicem .Body Kouros ise çok tatlı olmasına ve bana hitab etmemesine ragmen çok başarılı buldugum bi koku .
            Evet Cherguı de öyle tatlı ama onu herhangi bi sınıfa koymaya tecrübem yetmez diye düşünüyorum . Sadece Cherguı ve digerleri diyebilirim . Öyle bi tatlılık ondakide işte .

Yorum

• Interlude vtg

Yorum

• Huitieme Art - Monsieur

Yorum

• TF Tobacco Oud

Yorum

• Seher vakti 1. resim... 2. si sabah açılış... Sonrası buradaki seçimlere göre şekillenecek kısmetse...

Click image for larger version

Name:	HGN1.jpg
Views:	134
Size:	719.9 KB
ID:	49561Click image for larger version

Name:	AMOMEM.jpg
Views:	156
Size:	762.4 KB
ID:	49562

PARFÜM HOBİSİNE VEDA !!!

Yorum

• Click image for larger version

Name:	Amouage Jubilation.JPG
Views:	29
Size:	8.5 KB
ID:	49569

Yorum

• Mfk Apom. Markanin en dikkat cekici ve stabil kokusu bana kalirsa, tabi denediklerim arasinda. Sıkmayan, temiz, alışılmışın dışında degil fakat klişe olmamayı da başarmıs bir çalışma. Performans biraz daha iyi olabilse keşke..

Yorum

• Hermes ile devam Muazzam kokuyu bize ulaştırdığı için Altuğ hocama teşekkür ederim

Yorum

• Encre Noir boca ettim. Ağzımda Selvi ağacı tadı var.

Yorum

İşleniyor...
                            X