Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bölüştürme... -IPTAL-

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bölüştürme... -IPTAL-

merhaba arkadaşlar bazı düşündüğüm parfümleri splite açmak istedim. Dekant Şişe ücretleri dahil değildir. Karsız bir Split amaçladım.
    En az alım 5 mldir.
    Dolan parfümler olursa ödemeleri alıp dağıtmaya başlarız. Kargoyuda elimden geldiği kadar indirimli göndereceğim.

Acqua di parma blu meditarraneo mandorlo di sicilia 150 ml ( ml 2.4 tl )
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Acqua di parma fico di amalfi 150 ml ( ml 2.4 tl )

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Mancera Lemon Line 120 ml ( ml 2.5 tl )

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Mancera Wild Fruits 120 ml ( ml 2.5 tl )

Chanel Coromandel 200 ml ( ml 6.7

Chanel Coromandel 5 ml alırım Hocam dolarsa.

Yorum

Asagida belirledigimiz kurali ihlal ettiginiz icin baslatmis oldugunuz split'i iptal edip basligi kilitliyorum.
      Lutfen split basligi acmadan once forum yoneticilerini bilgilendirin.

2. Bölüştürme Talebi

a-) Bölüştürme yetkisine sahip olan her üye otomatikman bölüştürme açma hakkına sahip olamaz.

b-) Bölüştürme yetkisine sahip olan her kullanıcı bölüştürme açmadan önce, bölüştürme talebini forum yönetimine bildirmekle yükümlüdür.

Yorum

İşleniyor...
      X