Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Vetiver severim,enkreynen çopard nobıl vetiver kombin yaptım...fentezi de seviyorum 😉

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Hermes D'Orange Verte Concentre

Yorum

• Chanel Allure Homme Sport

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Creed - Virgin Island Water. 🙂

Yorum

• ROSENDO MATEU....NO5

Su fragrantica yorumcularinin hakkaten kokudan ne anlamak istedikleri belli degil yada anlamiyorlar.. Net bir sekilde ALEX II
            Klonu.. ilk anda sanki deri efekti var o hali biraz Ganymede benziyor.. acilstan sonra direk amber aliyosunuz zaten ve Alex oluyor koku..Performansı yayilimi kaliciligi cok yuksek ... Fiyatı itibariyle Alexe cok uygun bir alternatif...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Bond No.9 Fire Island kullandım. Açılışındaki kakule zamanla geri çekilip beyaz çiçekler öne çıkmaya başlıyor ve pek bir değişim göstermeden ilerliyor. Güneş kremi kokusu sevenlere tavsiye ederim. Performansı da gayet yeterli bir seviyede.

Yorum

• Chanel edition blanche > Chanel allure homme
                Edition blanche daha dengeli ve güzel bir parfüm. Allure homme ise yoğun bir şekilde boozy bir havası var. Allure homme 3 - 4 gün kullandim beğenmeyen de çıktı arada ama edition blanche i herkes beğendi ve adını sordurdu. Onun için edition blanche şişeli olarak koleksiyona dahil olacak gibi tabi extreme i kullandıktan sonra kesinleşir.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Ermenegildo Zegna sicilian mandarin kullandım.

Yorum

• XerJoff | XJ 1861 Zefiro
                    zencefil-limon aromatikliğinde elemi davranışında ekşi parlak reçine üstüne seviyeli yanık gerçekçi bir talaş akorunu simgeleyen somali tütsüsü birleşimi.
                    nota skalasındaki çeşitliliği verdiğini düşünmüyorum bence lineer sayılabilecek basit bir yapı fakat tütsü sevenleri mutlu edebilecek bir parfüm. Aynı klasmandan ekşisiz karabiberli, daha odunsu versiyonu için bkz. Bois d'Encens. İkisi de kaliteli güzel parfümler. birkaç ay önce Zefiro splitten değecek bir fiyata uyguna gelmişti fakat şuanki liste fiyatlarının edeceği düzeye yakın olduklarını düşünmüyorum. Elbette nüans farklılıkları var fakat Avignon da kaliteyi düşürmeden aynı işlevi ifade eden bir parfüm kendi adıma.
                    Son Düzenleme Asaid; 20-08-21, 19:30. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Butun yaz icin tek bir paylasim... Aventus

Yorum

• Still life in rio

Yorum

• Creed aventus

Yorum

• Kilian - Moonlight in Heaven. 🙂

Yorum

• LE LABO...ROSE31

Ilk hissettigim an ona asik olmus.. uzun zaman onu aramistim..Nihayet kavustum ama performansinin azalmis ve eskisi gibi yayilmiyor olmasi beni uzdu..... Zayiflamis koku..eski guzelligi gitmis...
                              Her guzel seyin icine etmek... değiştirmek birde ustune sevildigi icin bu kadar ulasilmaz bi hale getirmek zorundamiyiz... yazik olmus caaanim kokuya... Sevilen seye paha bicilmez ama bu kadarda para verilmez..🈯️

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Creed - Viking

Yorum

İşleniyor...
                                X