Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tom Ford Grey Vetiver..

Yorum

• Ralph Lauren Supreme Oud

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• MANOS GERAKINIS.. SILLAGE ROYAL

Maskulene egimli tahmin edemeyeceginiz kadar guzel bir koku .. Cok begendim .. dekantimi kendime sakladim... Sanki Musc Revageur a benzettim..
        Iyi Haftalar...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Uzun bir aradan sonra NY BOND Amber ile metalik gül hissiyatı ve nerede bu amber dediğim bir koku.

Yorum

• DHİ
            Çok güzel

Yorum

• nishane anı,git gide alışıyorum bu parfüme.gerçekten güzel parfüm keşke yayılım biraz daha yüksek olsaydı.cecile zarokian sanırım gelecekte adından çok söz ettirecek bir parfüm olacak.Parfümdeki aromatikliğe hayran kaldım.çok güzel karışmış basit bir harmanı var.Öne çıkan bir nota yok bence.baharatlı aromatik bir vanilya parfümü sıcak ve tatlı

Yorum

• L'ambre de Carthage Isabey kullandım. Naif, kremsi amber örneklerinden. Tatlı iç ısıtıcı şekilde kullanılan ambere ek çiçeksi notaların eşlik ettiği, unisex çizgide bir parfüm.

Yorum

• cantona8
                  cantona8 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Benim de en sevdiğim ve tarzını farklı bulduğum amber parfümlerinden.

• Valentino Uomo

Yorum

• Mancera Hindu Kush

Yorum

• Zara Bois Soleil for him

Yorum

• Min New York - Shaman, farklı zaman ve mekanlarda denemeye devam

Yorum

• Givench'nin özel serisi olan L'Atelier serisinden L'Atelier de Givenchy Encens Divin kullandım. Koku biberli bir açılış yapıyor ( kara biber ve pembe biber varmış). Bir süre sonra kokuya yumuşak bir tütsü, gül ve amberimsi ve reçinemsi bir tatlılık eşlik etmeye başlıyor (labdanumdan kaynaklı olsa gerek). Zamanla koku amberimsi havasının yanında balsamik (tolu balsamı) , vanilyalı ve sedirden kaynaklı odunsu bir hava da kazanıyor. Lineer olmayan değişim gösteren bir koku. Kompozisyonda iç ısıtan ve baymayan bir tatlılık var. Belli ölçüde amberimsi bir havası olduğundan olsa gerek zaman zaman burnuma MFK Grand Soir ve Daniel Josier Ambre Tabac esintileri getirdi. Yayılım ilk 2-3 saat oldukça iyi , kalıcılık ta tenimde 7-8 saati rahat gördü. Şahsi fikrim kesinlikle uniseks , tam bir sonbahar kış kokusu. Oldukça beğendim

Yorum

• Jovoy - Private Label

Yorum

• Maison Margiela | Jazz Club
                            vanilyalı boozy citruslar ile başlayıp, asidini azaltıp tatlılığını koyulaştırarak tütün ile birleşiyor. sonraları hafif kuru ot ve yaprak hissi de veriyor. tütündeki kalite hissiyatı iyi fakat keşke bu düzeyde tatlı element eklemeselermiş daha belirgin olabilirmiş. kalıcılığı iyi, yayılımı üst düzey. tatlılıkla ilgili çekincem olmasa günlük olarak daha sık tercih edebilirdim. sentetiklik baskın olur diye düşünüyordum ama belirgin rahatsız edici bir kısım olmadı. koklaması zevkli.

Yorum

• Tom ford - Tobacco oud intense

Yorum

İşleniyor...
                              X