Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Memo African Leather kullandım. Şahane bir parfüm. Özellikle açılışındaki baharat patlamasına bayılıyorum. Kakulenin o yumuşak hali iç ısıtıcı. Ben şahsen deri ile bağdaştıramıyorum. Kalıcılık ve yayılımı başarılı.

Yorum

• ali
      ali Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Şahsen benim de çok sevdiğim bir parfüm. Aynı şekilde deri vurgusunu algılayamıyorum. Parfümün adında deri geçmese kimse deri parfümü demeyecekmiş gibi geliyor

• vagonlar
      vagonlar Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Markanın imza hareketi sanırım bu her ürüne deri eklemek.

• Xerjoff Naxos

Yorum

• Anka Kuş - İsmail Efendi (Gül, gül, gül, gül ama vanilyasız gül! Satin mood kardar güçlü değil) 10/7

Yorum

• Xerjoff More Than Words

Yorum

• HUMIECKI & GRAEF - Askew..

Hayatına naneli limonata gibi başlıyor, ama daha ziyade Mojito tarzında..

Yayılım o kadar yavaş ve değişim o kadar mızmızca ki parfüm irite etmeye başlıyor..

Deriyi ve diğer elementleri dozunda kullanayım derken notalar bir bir uçup gidiyor..

Sonlara doğru artık hala orada mı diye düşünüp koklanırsa, bir kabe samanı çalısının arkasında saklanmış olduğu ve çok güzel koktuğu üzülerek anlaşılıyor..

Çok büyük bir yetenek olabilecekken, Ortaköy'de para karşılığı yaptığı yağlı boya portrelerle kendine isim yapmış bir lokal kahramana dönüşüyor..

Bu tarz parfümlerin acıklı sonuna yakın..

Kimsesiz parfümler mezarlığı, bir ebedi uyurunu daha huzurla bağrına basıyor..
          Son Düzenleme uncle-benjen; 02-02-21, 13:51. Tarafından yapıldı.

Yorum

• thierry mugler pure malt...

Yorum

• mfk oud silk mood extrait.Dolabın köşesinde kalmış bir hazine.dekantları karıştırırken buldum. türünün en iyi örneği ancak çok klasik bir çalışma .benzeri çok parfüm varken bu parfüme bu kadar para verilirmi emin değilim. Elimde abdul samad al qurashi black incense var bu parfümle oldukça benzerler

Yorum

• Laudano Nero aslında daha sert ve soğuk havaların parfümü ama sadece bileğime sıktım koklamak için güzel sevdiğim bir koku gayet kalıcı ve güçlü,en çok hissettiğim tütsü ve ağacımsı notalar açılışta da konyak heralde baya oldu çok aklımda değil ama black afganoyu da koklamıştım bir abimden o zaman böyle %20-%30 benzetmiştim eğer black afganoyu dekant olarak alabilirsem tekrar benzeyip benzemediğine karar veririm

Yorum

• Zara Bois Soleil for him

Yorum

• Nishane - Hacivat.

Yorum

• Velvet Amber - Sun Dolce&Gabbana
                      Ahh birde performansı iyi olsa...

Yorum

• 2016 batch aventus armaf club de nuit intense bu batchi kopyalamış çok benzer ama kalite hissiyat aventus zirvve

Yorum

• Lancome Hipnoz günceli degil elimdeki güncelleri ciddi reformule olmuş.Cok tatli hos cok yuksek kaliciliga sahip guzel bi oryantal.İstanbulda bugunku gibi ne asiri soguk ne sicak havalarda boyle tatli naif bi oryantal kullanmak cok hoş .Bi süredir kullaniyorum kendisinden memnunum .Hafif yumusak oryantal seven komsulara tavsiye ederim .Bulunursa eski yillara ait olsa cok daha iyi olur.

Yorum

• Jo Malone - Golden Vanilla &Vetiver
                            Ben bu parfümü ilk denedigim andan beri 10-15 yıl öncesinden bir kokuya çok çok benzetiyorum, hatta bir ana ışınlanıyorum, o günün birkaç saati çok net gözümde canlanıyor. Deneyip bir benzerini fark etmiş olan varsa ve paylaşırsa sevinirim..

Yorum

• Parfums de Marly - Carlisle

Yorum

İşleniyor...
                              X