Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Jovoy | L'Art de la Guerre
    kereviz tohumu ve kuru nane ön planda olmak üzere tatlı baharatsı temiz parlak bir ölmez otu da etkin. nispeten ferah otsu yeşil yapıda lakin dozaja dikkat edilmezse boğabilecek düzeyde bir baharat efekti mevcut. yayılım ve kalıcılık ortalama üstü.

Yorum

• Moschino - Toy Boy

Yorum

• Romeo Gigli Man.

Yorum

• Byredo Sundazed

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Ankara ya dönüş yolunda tercihim L'instant Magic oldu. Bu yaz en fazla kullandığım parfüm diyebilirim. Çok yumuşak, rahatlatıcı bir kokusu var.

Yorum

• Swann
              Swann Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Bu kokuyu çok merak ediyorum Libra. Sanırım yakın zamanda bir şişe alıcam 🤓

• Libra
              Libra Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Ben 1 tane eski şişe bitirdim. Seviyordum ama biraz hafif buluyordum. Seneler sonra canım çekince tekrar aldım. Bu sefer kalıcılığı da daha iyi gibi geldi nedense. Hafif ama tatlımsı, yumuşak ve kalıcı.

• Mon Guerlain. Bugün D. Gabbana Femme’e benzettim; kremşanti olmaksızın aynı gibiler. Vanilya+Sandal benzer notalar lavanta ile güzel bir sükse yakalamış guerlain çünkü d. gabbana femme bana çok bayık geliyordu, mon guerlain ise daha ferah.

Yorum

• PEKJI ... ZEYBEK

Narenciyeler tatlilar derinden gelen misk le yogun bir acilis... dedemin evi gibi kokuyor... bunu lavanta veriyor sanirim.. bu kismi cabucak atlamak istedim .. Sonrasında...ufffff ...
              Ne desem...
              En iyisi ben bir sey demeyeyim.. Unisex cizgide devam eden sonunda maskulene evrilen degisik bir koku... Yaz icin farkli deneyim yasamak isteyenler icin ideal..
              Sonuc...
              Bu Pekji kokularindaki derinlik farklilik benzersizlik kocaman saygiyi hakediyor...Gurur duyuyorum....

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Asaid
                Asaid Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                zor parfümleri nispeten sevmeme rağmen buradaki kirlilik (skatole-saman-meşe yosunu birleşimi) tahammül sınırlarımın ötesinde. sanatsal ve biricik olduğu şüphesiz ve alınan risk çok değerli ve takdir edilesi fakat Peau de Bete tarzı kirli olsa da kullanılabilir yönü ile dengelendirilmiş olan kokuları şahsen daha önde buluyorum.

• Sparfume
                Sparfume Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Evet.

• Avon true force... şimdi herkes yaa arkadaş avon da nedir ya felan demesin..fena fena..marketing diye düşündüğünüz hatta bazen kucumsedigimiz( ucuz alternatif kokular) olarak gördüğümüz avonun bana göre en iyi erkek kokusu.. ben kokular konusunda radikalim biraz..markaya takılmıyor kokuya bakiyorum çoğunlukla...

Bilmiyorum varmı kullananiniz? Ferah maskulen ve eşsiz ( vardır benzeyeni ama bu başka) işin kötüsü artık üretimi yok ve 75 lik sisede 20ml kalmış dedim yedekliyeyim aman Allahım ...80-100 bandindaki avon parfümü 350-600 bandinda satılıyor ..200 tlye birtane bulup yapıştırdım hemen...ilerki zamanlarda bu fiyatlarada bulabilecegimizi zannetmiyorum...

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• protectedsugar
                protectedsugar Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Ben ayırım yapmam; güzel koku güzel kokudur...Artistique serisini edinmeyi düşünüyorum..

• Roja Elysium cologne

Yorum

• Bois Impérial Essential Parfums

Sentetik yapısına rağmen rahatsız etmeyen, aşırı kullanımda bile burnu yormayan güzel bir yazlık. Bugün hava çok sıcak ve nemli, ama parfüm ferah, temiz hissiyatını koruyor.

Yorum

• Chanel Pour Monsieur EDT.

Yorum

• Gündüz Creed Aventus. Akşam serinliğinde Baraonda baya iyi geldi özlemişiz. Yazlık kokular hep aynı çizgide insan belli bir süre sonra sıkılıyor. Ama soğuk havaların parfümleri hep farklı birbirinden çoğu da özel ve sıradışı

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Nishane - Ege

Yorum

• Linari | Fuoco Infernale
                        Moon Dust ile soluk yeşil mineral yapısı benzer. Bunda biraz menekşe tozluluğu ile otsu bir kısım da önde seyrediyor. Muhtemel gurjan balsam'dan gelen amyris yağı ile oldukça benzer buruk lastiksi tatlı bir odun-reçine de baştan itibaren etkin. notalarında olmasa da bana hissettirdiği abanoz, galbanum, amyris, menekşe karışımı bir akor.

Yorum

• Vertus Bois Et Cuir

Yorum

İşleniyor...
                          X