Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bugün l'occitane'nın yeni çıkardığı kokulardan Karite Corse 'yi denedim. Kokuyu sıkar sıkmaz kakao ve iris ( burada orris kullanilmis) aldım. Bu yüzden olsa gerek belli ölçüde eski Dior Homme'a benzettim. Yayılım ortalama üstü, kalıcılık iyi. Eski Dior homme severler deneyip kendileri bir kıyaslasınlar derim.
    Son Düzenleme orangeverte; 24-08-21, 17:37. Tarafından yapıldı.

Yorum

• orangeverte
      orangeverte Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Rayiha Bende bariz bir ruj efekti hissiyatı oluşturmadı açıkçası. Dior homme'a göre biraz daha baharatlı, odunsu ve daha gurmand bir koku bence. Kişisel fikrim yoğunluk olarak erkek kullanımına daha meyilli olsa da bir kadında da sırıtmayacaktır diye düşünüyorum. Ama siz yine de imkanınız varsa kendiniz deneyin derim .

• Rayiha
      Rayiha Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Teşekkür ederim yorum için

• orangeverte
      orangeverte Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Rica ederim 🙂

• Declaration leau flenkerini sıktım dolaptan,leau mavi şişede ve tabi olarak aquatic bir koku bekleniyor ama öyle değil cok deneyimli burunlar haricinde declaration dan ayiramaz kimse..belki bir tik turunç destekli olabilir...haa koku kötümü? Hayir declaration un tüm karakterini barındırıyor dun soir flenkeri hariç,lakin essence versiyonuda ayni...elena abimizin kokularınin farkedilirlik ve silajlari genelde yüksek oluyorm.. buram buram geliyor burnuma...terrenin atasi benzetmesinede katılıyorum...

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• GUY LAROCHE...FIDJI

Fragrantica da notalarını gorsem bu kokuyu sevmem der denemek bile istemezdim... Yine yanildim ...
      Hafif tatli..cicek cicek ..mis mis kokan... sucul ..aquatik .. narenciyeli olmayan feminen yazlik bir koku...Cicek bahcesi gibi... performansı kaliciligi zayif ama farkedilirliligi iyi.. Yormuyor baymıyor.. Sevdiklerinize rahatlikla alabileceğiniz risksiz bir hediye..
      Sevdim...🈯️
      Son Düzenleme Sparfume; 25-08-21, 13:33. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Rayiha
        Rayiha Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Kavun türü, calone içeren bir suculluk var mı Sparfume?

• Sparfume
        Sparfume Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        @rayiha... hayir ben hic suculluk hissetmedim... tamamen çiçek bahcesi gibi...

• Jacques Fath Vers le Sud

Yorum

• loewe 7 sıktım..ımmm özlemişim...loewe sevdiğim parfüm evlerinden esencia ile birlikte hep dolabımda bulunmasını isteyeceğim eski kafa ama modernize edilmiş kokular...7 de lavanta hissini menekşe veriyor sanırım..bilmeyen lavanta kokusu zanneder..farkedilirlik ve kalıcılık muazzzam 3 fıs sıksan akşama kadar götürüyor...buram buram burnu yormayan kaliteli bir koku...underrated bana göre..tabi nişler yüzünden böyle...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ANDY DUFRESNE View Post
          loewe 7 sıktım..ımmm özlemişim...loewe sevdiğim parfüm evlerinden esencia ile birlikte hep dolabımda bulunmasını isteyeceğim eski kafa ama modernize edilmiş kokular...7 de lavanta hissini menekşe veriyor sanırım..bilmeyen lavanta kokusu zanneder..farkedilirlik ve kalıcılık muazzzam 3 fıs sıksan akşama kadar götürüyor...buram buram burnu yormayan kaliteli bir koku...underrated bana göre..tabi nişler yüzünden böyle...
          Yaz için biraz yorucu değil mi hocam? Natural versiyonu tam yazlıktı mesela. Bir de şimdi baktım şişe değişikliğine gitmişler. Bu arada gayet güzel ve underrated katılıyorum size.

Yorum

• Burberry For Men

Yorum

• tom ford grey vetiver; sevdiğim enden vetiverlerden.sabunsu kuru ve temiz kokuyor

Yorum

• Günlerdir sadece Olfactive Studio Still Life kullanıyorum. Frapin L'humaniste'e benzeyen, bana göre harika bir parfüm. Flanker'ı diyebileceğimiz Still Life in Rio'dan çok daha iyi.

Yorum

• Bugün Narciso Poudree kullandım. Çok sakin, huzur verici ama aynı zamanda kendini belli eden bir parfüm. Kaliteli, çiçeksi bir krem kokusu gibi.

Yorum

• Dior Eau Savauage Edp

Yorum

• KILIAN.. LOVE

2.kez denedim...belki dusuncem begenim degismistir diye...
                      Yine begenmedim.. yine sevmedim... o tatli balli gullu tarzi bana gore degil...

Yorum

• Mancera - Hindu Kush

Yorum

• AERIN...EVENING ROSE

Uysal sakin samimi ve uzaktan hafifce gulumseyen kadinin size gelen tatlimsi cicek buketi kokusu...
                          Yaz icin sicaklar icin sakin bir aksam icin ideal.... benim tarzımla alakali degil ama fiyat icin almaya deger...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• atelier rebul modern leather....ferah ve otsul oldukça beğendim..zaten 1828 benzediği için almıştım , hayal kırıklığına uğratmadı...

Yorum

İşleniyor...
                            X