Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ermenegildo Zegna sicilian mandarin kullandım.

Yorum

• ZOOLOGIST..SQUID

Cok begendim.. yine tahmin etmedigim kadar guzel buldum kokuyu.. Tatlimsi pudramsi ve soft.. Murekkep nasil kokuyor bilmiyorum ama anlamak icin baya bekledim yine de anlamadim..2 gundur kolumda ve ucmadi.. Tuzlu da bulmadim kokuyu... 22 °C sicakliga da cok yakisti.. siseli alirim... bugune kadar notalara aldanip denemedigime pismanim...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Lancôme Idole parfum olani kullandim... Intense olandan daha cok begendim, son zamanlardaki en basarili kadin parfumlerinden bence... Gul, misk, odunsular... Cok zarif, cok kibar bir koku... Aura versionu da cikmis denemek lazim, her daim benimle olacak parfumlerden biri...

Yorum

• Stephane Humbert Lucas - Black Gemstone

Yorum

• Pal Zileri Viaggio d'Africa kullandım. Fındıksı vetiver ile birlikte kullanılmış olan tonka güzel bir uyum içinde ve genel olarak Vetiver Tonka’ya benzer diyebilirim. Tatlılığı bayıcı değil ve performansı ortalamanın biraz altında.

Yorum

• CH 212 Man

Yorum

• YSL...MAGNIFICENT GOLD

Hafif tatli.. soft.. sakin duygular hissettiren .. bilindik notalarin guzel bir uyumuyla sunulmus feminen buldugum hos bir parfum... Kullanimi kolay begenisi yuksek... Vanilya.. sandal agaci.. misk..
                Sevdim...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• JPG LE MALE TERRİBLE

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Tauer Phataloblue

Bir ressamın elinde tutuğu paletteki renk cümbüşü gibi. Karışım yaparak ortaya çıkarttığı ilk önce yeşil sonra da mavi renkteki boyaları tuvalde resme dökermiş gibi. Onun hayal sınırlarına erişmekte güçlük çekeceğiniz bir parfüm ve nihayetinde hayal gücünüzle sınırlayacağınız bir çalışma.

Belki şurada akan küçük mutlu bir nehir vardır...

Yorum

• Boucheron pour homme 80 lerin kokusu ama günümüzede aslanlar gibi gider..begenmeyen olmaz bence.. silaj on numara..zaten Boucheron lalique,hermes,loewe gibi sevdiğim parfüm evlerinden..

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Moschino Uomo kullandım. Bana göre bu parfüm hak ettiği değeri kesinlikle görmüyor. Çok doğal kokan, ekşimsi bir pudra. Özgün olduğunu da söyleyebilirim. Çok da ucuz. Daha ne olsun.
                        ​​​​​

Yorum

• Chanel allure homme bu seride bir türlü karar veremedim hangisi daha iyi. Ama bunun boozyy havası daha fazla gibi

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• MPG Eau Pour Le Jeune Homme kullandım. Başından sonuna kadar neroli ve narenciyelerin hakim olduğu eski tarz kolonyaları andırıyor. Pek bir değişim göstermeden ilerliyor ve kısa süre içinde tene yaklaşıyor. Çok sıcak havalarda ferahlatıcı etkisi olduğu için 20-25 fıs kadar kullanmak keyifli oluyor.

Yorum

• Nishane - Sultan Vetiver

Yorum

• CK Truth Man

Yorum

İşleniyor...
                                X