Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• MEMO... LALIBELA

Yaz devam ederken... yeni kokulari beklerken...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Hermes Twilly kullandım. Çok sevdiğim, orjinal bulduğum bir parfüm. Zencefilli, bana göre biraz deniz, kum kokusunu da anımsatan bir havası var. Ama çoğu zaman ilk sıktığımda nefesimde bir daralma yaşıyorum. Zaten alerjik astım hastasıyım. Sanırım içinde bana dokunan birşey var. Açık parfümlerin hemen hemen hepsinde, orjinallerin de bazılarında bu his oluyor😔

Yorum

• Chanel Beige EdP. Temiz, hafif tatlı, çiçeksi, güneşli bir koku. Şişeli edinene kadar elimdeki deneme boyuyla idare etmeye çalışıyorum. Uzun zamandır bu kadar beğendiğim bir parfüm olmamıştı. Çok katmanlı, karmaşık bir koku değil, basitlik içinde, göze batmayan sade bir şıklık diyebilirim. Bana açık sarı rengi çağrıştırsa da, bu açıdan düşününce isminin Beige olmasını anlayabiliyorum: bej rengi gibi abartısız, nötr ve her duruma uyum sağlayabilen bir havası var. Parfüm kullanmış gibi değil, güzel kokulu bir şampuandan veya kremden esiyormuş gibi. Cildimle bütünleştiğini hissediyorum, her gün kullansam da sıkılmam.

Yorum

• Min New York Shaman dekantların arasından bugün denk gelen

Yorum

• Romeo Gigli Man

Yorum

• Akat 2000 ile 90'lı yıllara yolculuk...

Yorum

• Click image for larger version

Name:	989F43F5-285F-4ECD-8811-0E60E84B397D.jpeg
Views:	179
Size:	1.51 MB
ID:	203232 Bu aralar hep gül kokmak istiyorum tatlı tatlı... Sanırım yaza çok yakıştırıyorum gül kokularını kışa ise vanilya, amber... Si İntense kullandım bugün. Oldukça romantik, kuş üzümü ile meyveli bir hava yakalamış olan gül kokusu... Si’den asla sıkılmam; Armani’ye bize bu güzel kompozisyonu teslim ettiği için müteşekkirim... Sanırım benim ilk aldığım kokulardan idi Si, uzun yıllardır her daim elimin altında...
                Son Düzenleme Swann; 13-08-21, 11:46. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Geoffrey Beene Bowling Green

Yorum

• ORMONDE JAYNE... BLACK GOLD

Bu markanin kokulari hep mi guzel olur...Montabaco hastasi olarak bunu da cok begendim.. Nawab ta cok iyiydi.. Tabi sentetik bulanlar olacaktir ama guzel kokmak isteyen erkekler icin kesinlikle tercih edilebilir kokular...

Yorum

• TM - Ultra Zest

Yorum

• Escentric 05

Seride öyle çok sevdiğim ve dikkati çeken bir çalışma olmamıştı bu zamana kadar belki 02 biraz iyiydi ama o da günlük kullan çık parfümlerden bir tanesiydi. 05 seride farklı bir yere koyduğum hem performansı hemde harman zenginliği ile dikkatimi çeken bir parfüm oldu.
                        Bahar yaz aylarına daha uygun gibi görünse de dört mevsim kullanılabilecek bir yapısı olan tam bir ofis veya kapalı ortam parfümü. Her kullandığımda dikkat çeken ilginç bir çalışma.

Sentetik notaların burun yormayan kullanımı ile zenginleştirilmiş aromatik, odunsu tarzda modern bir parfüm.

Yorum

• BDK Sel d’Argent kullandım Kötü bir yazlık parfüm Daha performanslı designerler var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• ZOOLOGIST...BAT

Kokladigim andan itibaren guzel duygular hissettim ..Cam kerestesinden yapilmis bir klubeye girmisim ve atımda beni bekliyormus gibi ) Disarda da yagmur yagmis ve toprak kokusu etrafa yayilmis... sonrada atımı alip cicekli cimenlerde gezmeye baslamisim...
                            Jo Malone.. Pomegranate Noir e cok benzettim...Parfum olarak kullanmam ama cok begendim... Degisik...

Yorum

• Narciso Fleur Musc kullandım. Güzel ama mutlaka elimin altında olmalı diyeceğim parfümlerden değil. Kokusu çok hafif. Ara ara tazeliyorum.Bitirince tekrar almam diye düşünüyorum. Ama Musc Noir ı alırım. Onu çok seviyorum. Çok yoğun olmasa da, kokusu etkileyici geliyor.

Yorum

• Gucci intense oud

Serin bir sabahta canım çekti bu kokuyu. Bu arada Perris Monte Carlo Oud Imperial da kullanılan oud cinsi ile, gucci intense oud'daki oud un aynı cins olduğunu düşünüyorum (Kamboçya, Hint artık hangi oud türüyse). Gucci sanki Perris e bu kokuyu giyilebilir yaptım al demiş gibi.

Yorum

İşleniyor...
                                X