Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• JO MALONE ... MYRRH&TONKA

Jo malone kullanmama inadi olan arkadaslar.. hem fiyati hem hafifligi ile tam yazlik kokular... Fas fas sık cik.. bitecek diye acimiyosunuz da... Ben icinden sectigim kokulari seviyorum ayrica.. Myrrh de onlardan .. cok guzel.. bayiliyorum...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• parfums de marly layton;yokluğu aranacak bir parfüm değil ama varlığı mutlu edecek bir parfüm.Elimin altında bulunmasını isteyeceğim bir parfüm.elmalı vanilyalı baharatlı basit ama güzel

Yorum

• layton exclusif, çok sevmedim klasik layton çok daha güzel 👍

Yorum

• Si Intense(2021) kullandım. Bolca gül içeren tatlı bir parfüm. Klasiğe benziyor ama meyve ve turunçgil daha az, gül ve tatlılık biraz daha fazla bana göre. Kendime daha yakın hissettim.

Yorum

• Rogue | Mousse Illuminee
            defne, manolya ve yumuşak yosun ile herbal, tatlı çiçeksi, ince yeşil tozlu yapıda genel beğeniye uygun güçlü bir koku. bu marka sanırım vintage parfümlerden esinleniyormuş kokularında. bunda hangi vintage'in parmağı var bilemiyorum. kullanması oldukça zevkli.

Yorum

• Mon Guerlain Bloom of Rose EdP. EdT'sini severek kullandığım parfümün, gülden ziyade narenciye olduğu eleştirisine karşı bir iyileştirme olarak çıkarılan versiyon. Biraz daha güllü, açılışta daha keskin, dipte ise daha tatlı hissediliyor. Elime yeni ulaştı, etraflıca denedikten sonra karşılaştırmalı olarak yazacağım.

Yorum

• Sigilli EA

Yorum

• l'artisan parfumeur bois farine

Fıstık gibi parfüm

Yorum

• TF Ombre Leather

GM1900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• XERJOFF ... NIO

Hadi bakalim... simdi bunu da siseli alicaz ... dekant alip koku denemicem butun yaz... zaten koydeyim... oraya kargo bile gelmiyo... bari 2 ay cebim rahat eder...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son Düzenleme Sparfume; 03-06-21, 16:28. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Xeroff alexendria 2 ; uzun zamandır merak ettiğim bir parfümdü bügün ilk kez kullanma fırsatı buldum.Fiyatı nedeniyle beklentim çok fazlaydı. Çok düşük doz kullandığım için farkedilirlilk konusunda bişey diyemem. fark edilirlik anlatıldığı gibi yüksekse ancak o zaman tercih edilir.Zira bu kadar pahalı satılmasını gerektirecek ne var anlamadım.Tom ford oud wood bunu fena döver.Öd vanilya ve sandal ağacını baz almış güzel bir parfüm ama çok pahalı.Parfümün pahalı olduğunu söylemişmiydim.Söylemediysem söyleyim çok pahalı.Bu arada parfüm çok pahalı arkadaşlar onuda söylemeden geçmeyelim.Bu fiyatlar benim canımı çok sıkıyor artık.Önceden dilediğimce her parfümü 10 ml alır kullanırdım. Beğendiğimin şişesini alırdım.Bu aralar 3 ml dekanta döndük

Yorum

• Sigilli EA

Yorum

• Grand Soir

Yorum

• Kulağa garip geliyor ama 3 Haziran günü 1740 kullandım. Şarapsı meyvemsilik, tütün, deri ve ölmezotu.

Yorum

• Hermes Vetiver Tonka kullandım

Yorum

İşleniyor...
                              X