Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Armanı prive vetiver d'hiver ile devam.

Yorum

• Issey Mıyake L'eau D'ıssey Pour Homme
      bu havalarda baya güzel gidiyor

Yorum

• REVLON...CHARLIE

Annemin parfumu...annesi uzakta olunca insanin burnunun diregini sizlatacak kadar yogun bir koku...

TÜM ANNELERIN... ANNE ADAYLARININ .. KENDINI ANNE HISSEDENLERIN GUNU KUTLU OLSUN...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Jo Malone Nugmeg & Ginger banyo yağı ile Fico di Amalfi yi katmanladım. Hedefim tam 7 yıl evvel yine bu aylarda Nutmeg & Ginger ile katmanlı olarak kullandığım Jo Malone Wild Fig & Cassis karışımından aldığım keyfi yakalamaktı. Maalesef pek benzerlik yakalayamadım Nutmeg & Ginger cologne versiyonunu da keyifle kullanmıştım. Banyo yağında ise çok daha hoş bir hamlık olduğunu söylemeliyim. Muskat çok gerçekçi ama zencefil ile birleşimi sıradan bir taze baharatlı-aromatik hava yaratmıyor. Çok sade ve gerçekçi diyebilirim. Maalesef iki kokunun da üretimi durduruldu. Yalnız Fico di Amalfi nin uçuculuğunu biraz azaltmış oldum bu deneme ile.

Yorum

• Bugün üzerime en son sıktığım parfüm Balenciaga Paris Aslında çoğu zaman gün içinde sıkıldıkça üzerime farklı parfümler sıkıyorum. Buraya da, o gün beni en çok etkileyen parfümü yazıyorum. Evet, bugünün en iyisi Balenciaga Paris. Uzun zamandır kullanmamıştım ve özlemişim kokusunu. Sakin, zarif bir parfüm. Yeşillikler içinde menekşe, iris tarzı kokular hakim. Kalıcılığı çok iyi değildi gibi aklımda kalmış ama 2-3 saattir buram buram saçlarımdan alıyorum kokusunu. Tertemiz, çiçeksi, çok şık bir kokusu var. Daha sık kullanmaya karar verdim☺️
            ​​​

Yorum

• Rochas - Moustache Edp.

Yorum

• Guerlain l'homme ideal intense

Yorum

• Dior Eau Savauge Parfum
                  biraz eski kafa ama gayet iyi benim için

Yorum

• FM Portrait of a Lady

Yorum

• MORESQUE... SAHARA BLUE

Tamamen maskulen ne eksik ne fazla tam kivaminda bir koku... cok begendim... ne tatli ne koseli ne sert ne karanlik ... bu havalarda cok iyi gider...
                      Bir kokuya benzettim ama bulamadim... 😊

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Frederic Malle - French Lover

Yorum

• Poison Edp sıktım beyaz t-shirtumde leke birakti... Oysa ki kokuyu cok seviyorum ve yeni sise alacaktim... Yazin agirlikli olarak beyaz giyinsem de, lekeli lekeli dolascaz mecbur, alicam yine de cunku poison kadar aci bademli baska parfum bulamadim begenime uygun. Bir de habanita birakiyor leke sanirim vanilya ile ilgili bir durum...

Yorum

• Romeo Gigli Man
                            sen ne güzel ne tatlı ne doğal bi kokusun .

Yorum

• Davidoff - Cool Water Night Dive. 🙂

Yorum

• Ajmal cashmere wood

Yorum

İşleniyor...
                                X