Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Versace Oud Noir

Yorum

• Anka Kuş Los Vientos de Santa Ana

Hafif barbekü dumanı altından parlak acı portakal ve bu portakal ile çok uyumlu, birkaç saniyede hızla ortaya çıkan marine tema. Duman kokusu hiç izini kaybettirmiyor ama ön planda olan o citrusy-marine boyut. Kompozisyonu sıradan bir sucul olmaktan çıkaran is kokusu oluyor ama harmana odaklanayım dediğinizde de kontrast fazla göze çarpıyor. Ben beğendim ama çok da keyif almayanlar dengesiz bir iş ortaya çıktığını düşünebilir. Yalıyım epey zayıf, kalıcılık da ortalamanın biraz altında diyebilirim.
      Son Düzenleme teafortwo; 02-05-21, 17:03. Tarafından yapıldı.

Yorum

• CHANEL... EDITION BLANCHE

Cok begendim... Yogun narenciyle acilip tene yaklasana kadar narenciye etkisi devam eden bir koku... En cok sonunu sevdim cunku normalde erkek kokusu ve sonu hafif tatli ve pudramsi oluyor... Yaz ve erkek kullanimi icin ideal..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Nishane Hacıvat

Yorum

• Eyüp Sabri Tuncer, Japon Kiraz Çiçeği Kolonyası. Bu kokuyla ilk tanışmam rastgele aldığım sıvı el sabunu ile olmuştu, Bir sabundan beklenmeyecek güzellik ve kalıcılıkta olunca, aynı kokunun kolonya versiyonunu biraz gecikmeli de olsa edinebildim. Markanın verdiği içerik bilgisine göre,

Üst Notalar: Limon, Tatlı Portakal
            Orta Notalar: Beyaz Çiçekler, Kiraz Çiçeği
            Alt Notalar: Meyveli Miskler

Açılışta yoğun alkolün de etkisiyle limon ve portakalı çok net alamıyorum, sonrasında ise narenciyeler hafif tatlı kiraz çiçeklerinin içinden zaman zaman hissediliyor. En sevdiğim bölüm ise içerikte görünmemesine karşın diplerde aldığım tertemiz ve canlı bir paçuli kokusu, ki normalde paçuliye mesafeliyim. Belki de diğer notaların bileşkesi bana bu hissi vermiş olabilir. Bu arada dip notaların kalıcılığı fena değil, hatta kumaş üzerinde epey bir durduğunu söyleyebilirim.

Aynı kokunun Japanese Cherry Blossom adı ile Eau de Cologne versiyonu da var. Spreyli cam şişeli (spreyi birçok parfümünkinden çok daha başarılı, bir parfüm bulutu şeklinde püskürtüyor) EdC serisinden Millions of Roses'ı denemiştim ancak boğucu pudralı -hatta ciltte bıraktığı etki için de pudralı diyebilirim- yapısı ve baygın, gülsuyu havasındaki yoğun kokusu ile pek memnun kalmamıştım. Beklentim biraz da Selin Bahçe Gülü gibi taze koparılmış beyaz gül kokusuydu. Bu kez Japanese Cherry Blossom'u deneyeceğim, umarım standart 68 derece kolonyasından daha güçlü ve kalıcı olmasından başka bir farkı yoktur.

Markanın hem klasik kolonya, hem EdC serisinde ilgi çekici ve uygun fiyatlı bir çok kokusu mevcut. Yeni çıkan Ananas Kolonyasını da merak ediyorum.

Mini boy deneme setlerinden edinmiştim, bakalım onlarla ilgili izlenimlerim nasıl olacak.

Yorum

• teafortwo
              teafortwo Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Siz söz edince merak ettim ananas kolonyasini ve karşıma önce bu çıktı ☺️
              https://www.eyupsabrituncer.com/seda...200-ml-cam-957
              Sonra biraz daha dolaştım ve Hawaii Ananas serisi çıktı. Acaba ' Seda Kolonyası' ile ikisi aynı içerikte mi yoksa Seda'ya özel başka eklemeler var mı merak ettim 🙂 Ama şu Hawaii Ananas serisine bir bakmam gerek, el sabununu da düşününce...
              Son Düzenleme teafortwo; 03-05-21, 10:24. Tarafından yapıldı.

• Rayiha
              Rayiha Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Seda serisi birkaç ay önce EST sitesinde bir göründü bir kayboldu ve sonrasında başka bir alışveriş sitesinde pazarlandı. Diğer kolonyaların aksine içerik bilgisi yazmamışlar Ananas kolonyasına. Meşhur Aventus'a benzer birşeyler var mı diye de merak ediyorum teafortwo

• MAB - Ganymede

Yorum

• L'erbolario Mirto

Yorum

• JO MALONE... PEONY & BLUSH SUEDE

Yaz icin ideal feminen bir koku..cok begendim... Burnum amberden ouddan baharattan yorulmus demekki.. hafif kokular cok guzel geliyor... siseli alirim...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Bugün canlı, kırmızı, tatlı bir parfüm kullanmak istedim. Önce kırmızı bir ruj sürdüm☺️Arkasından La Vie Est Belle sıktım. Kendimi iyi hissettirdi.

Yorum

• baharliklar vol 2:
                    Click image for larger version

Name:	B1750AF1-BF62-4AAD-AD1C-C413F28CA98E.jpeg
Views:	195
Size:	1.90 MB
ID:	199827 Bottegayi, jomln osmanthus blossom ile layered yapiyorum; Elie Saab le parfumu de tek basina kullanamiyorum; tresor ile layered yapiyorum genelde ama o tepsiye sigmadi; vol3’de olacak insallah... Olympea, lveb tam sisesini almayi dusunmedigim ama oldukca keyifli parfumler... Libre ile ask yasiyorum; bittikce alirim... Bugun Coco Mademoiselle Intense kullandim; mukemmel, anlatmaya gerek yok... 😊

Yorum

• hermes epice marine;bu aralar buna taktım.dekant kısa sürede bitecek gibi.bol baharatlı sucul yazlık parfüm.çok şaşırtıcı
                      Son Düzenleme fsater; 03-05-21, 14:45. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Armani prive vetiver d'hiver.

Yorum

• Ormonde Jayne Man

Yorum

• Black Rain

Yorum

• Clive Christian - L For Men

Yorum

İşleniyor...
                              X