Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• BLEND OUD... SANA

Bu marka hakkinda kokularini denedikce bir fikrim olustu... Beğenilen sevilen satisi cok olan kokularin klonlarini uretiyor sanirim... Sana bildiğin Lira... Lira yi sevmedigim icin kokuyu sevmedim ama cok iyi bir klon... fiyatlari Xerjoff tan uygun oldugu icin... iyi bir tercih sebebi...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• armut, sümbülteber, ambroksan, paçuli..
      Click image for larger version

Name:	B4C30A33-68B0-46CD-9391-E5F2E356A1D4.jpeg
Views:	235
Size:	1.45 MB
ID:	199459

Yorum

• montale oud tobacco

Yorum

• Chanel Jersey

Açılışta sentetik taze lavanta yoğun, öyle ki nasıl dağılacak diye düşündürür ama 5 dakika sonra yoğun miskli, ağır floraller devreye girer; yok dersiniz ben buna ısınamayacağım.1 saat içinde şahane yabani otsu,yeşilimsi ciceksiler kompozisyonu ele geçirir, misk hâlâ kaybolmamistir ama boguculugu pek güzel maskelenmistir. Artık burun kıvıracak bir şey pek bulamazsınız.

Yorum

• Kilian Moonlight in Heaven

Yorum

• Maison Margiela Soul of The Forest

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Dunhill - Icon Racing

Yorum

• Uzun zamandir parfumleri hos kokmak icin kullaniyordum. Designerlardan elime gelen dekantlari vs. Hevesimi geri kazanmaya calisiyorum su siralar. Uzun zamandir elimin gitmedigi bi parfum sıktım. Atelier PMP Anti-Anti. Özlemişim gercekten. Kaliteli ve cok hafif bir portakalli bitter cikolata esintisiyle, osmanthus, labdanum ve belirgin bir vetiver hissettigim, elegant bir yapisi var. Pek benzerini koklamadigim ve zamaninda iyi ki almisim dedigim bir arsivlik sise. Yarim kilo gercek mermerden kapagi olmasa daha iyi olurdu tabi ama olsun. Sanat sanattir

Yorum

• Brüt

Yorum

• AMOUAGE... OPUS V

Farkli... degisik bir tarzi olan ... bu mevsimlerin ve yazin kokusu... Unisex oldugunu düşünmüyorum..aslinda cinsiyeti olduğunu dusunmuyorum.. bulamadim ben bu kokuya hissedecek bir duygu...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• MFK - APOM, Francis Kurkdjian’ın Beyruttan esinlenerek yaptığı parfümü Beyruta giderken kullanmamak olmazdı

Yorum

• Hermes Cedre Sambac

Yorum

• Linari Mare Pacifico. Yosunlu deniz kokuları arasında en başarılı parfümlerden birisi. Heeley Sel Marin kadar mod arttırıcı yumuşak değil, biraz daha sert yosun var ama ona göre de 3-4 kat daha performanslı...

Yorum

• moschino toy boy

Gül cok net ve bana baya bi yapaylık geliyor gözümü bağlasalar bilmeden koklasam derim ki montale yapmıştır heralde sevenin kendi zevki tabi ama beni hiç cekmedi dekant bitince pesinede düsmem daha

Yorum

• VR. Spicebomb fresh
                                Kış tadında fakat yaz havasinda güzel bir flanker 👍👍

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                                X