Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ud amber tütsü gül derken 4-5 ay boyunca burnu baya yorduk. Güne Mercedes benz for men cologne ile başladık taze ferah capcanlı bir koku. Bundan sonra kışlık parfümleri dolaba koyup kilitliyoruz.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Nishane Wulong Cha

Yorum

• MEMO... MANOA

Yaani... soft... floral... feminen... Havaya uygun... siseli almayi dusunmem... ama denenebilir...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Penhaligons Sartorial

Yorum

• Nishane Ani

Yorum

• Azzaro Pour Homme

Yorum

• MANCERA... SOLEIL D'ITALIE

Guzel ferah yazlik bir koku... Normalde Mancera Montale kokulari hem sentetik hem cok tatli gelir bana.. bu koku oyle degil... biraz aquatik biraz fresh... sevdim..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Bvlgari Malakeos kullandım. Yer yer rive gauche'ı yer yer houbigant fougere royal'ı andıran güzel bir aromatik fujer ama bahsettiğim diğer seçenekler varken kesinlikle fiyatını hakettiğini düşünmüyorum.

Yorum

• Dior Homme Edt

Yorum

• Mugler Cologne

Yorum

• Mona di Orio - Vetyver

Bol pudralı, sitruslu vetiver. Bu üçlü yoğunlukları artıp azalmakla birlikte hep beraber hissedilebiliyor. İlk 1 saat pudralı etki benim zevkime göre çok yüksek ama sonra biraz yumuşuyor ve fazla dönüşmez oluyor koku kapanışa dek. Sitrus tazeliği hep çok belirgin ama 'uplifting' bir yorum değil bu, biraz hüzünlü ve bence labdanumdan kaynaklanıyor. Silaj çok tene yakın, kalıcılık ortalama.

Yorum

• Dior homme sport performans yerlerde maalesef fakat koku güzel

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Givencvhy - Gentleman Edp. 🙂

Yorum

• Bvlgari - Yasep

Yorum

• Hermes concentree d'orange verte. Tam ilkbahar yazlık çok ferah bir koku. Performans sorunu var maalesef ama fazla spreyleme ve arada tazelemeyle belli ölçüde giderilebilir.

Yorum

İşleniyor...
                                X