Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• dior homme intense

Yorum

• Uzun bir zamandan sonra Carthusia Fiori di Capri kullandım. Ağırlıklı olarak sümbülteber ile birlikte beyaz çiçekler, hafif karanfil baharatı ve az da olsa meyveler hissediyorum. Ek olarak orta ve son kısımlarında ise sabunsu tarafı ortaya çıkıyor. Kalıcılık ve yayılımı ortalama denebilir.

Yorum

• Amouage Jübilation

Yorum

• aqua di parma sandalo dekant bitmek uzere daha sicak gunleri bekliyodum ama dayanamdim

Yorum

• Habana 500

tam havası olduğunu düşünüyorum. Yoğun bi kahve ve elma ile açılıyor. Belirtilen marine havasını pek yakalayamasam da parfümün gayet iyi koktuğunu diyebilirim.

Yorum

• Nasomatto - Pardon

Yorum

• mfk grand soir

Yorum

• INITIO.. BLESSED BARAKA

Son kez kullanip kislik kokular kismina kaldirdim... Baskasini bilemem ama ben bu kokuyu cok sevdim..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Gres homme de gres.

Yorum

• Xerjoff Uden

Açılış Chanel edition blanchela çok benziyor nerdeyse aynı hatta uden daha lüks ve pahalısı diyebilirim performansı iyi özellikle rom,turunçgil kahve ve vanilya uyumu gayet hoş tam baharlık ve yazlık genel beğeni parfümü, eğer merak eden varsa beklentisini çok üstte tutmasın

Yorum

• Unique Luxury - Crush on Me
                        Açılışı takiben 1-2 saat boyunca karamel çok belirgin.Kahvemsi bir yanı da var bu bölümün, misket limonu dipten hissediliyorve bir parlaklık katıyor. Sonrasi odunsu ve taze baharatlı gibi işleyen bir kompozisyon ama tatlı da çünkü karamel izini hiç kaybettirmiyor. Çok özgün bir yapıda değil, silaj çok çok güçlü hani 3 sprey ile bütün gün eşlik eder cinsten. Herhalde insanlar daha ziyade bu performansı sebebiyle çok olumlu yaklaşıyorlar. Galiba ben de beğendim.
                        Son Düzenleme teafortwo; 20-04-21, 21:15. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Armanı prive eau de jade, bu da tam bu havaların kokusu.

Yorum

• abdul samad al qurashi black incense,gül,öd ve safran ekseninde dönen güzel bir parfüm.Arabic tarzda bir parfüm olmasına rağmen 4 mevsim kullanılabilir.Yıllardır severek kullandığım bir parfüm

Yorum

• Armand Basi İn Blue

Yorum

• jean paul gaultier 2

Yorum

İşleniyor...
                                X