Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Arşiv Lütfen

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Arşiv Lütfen

Tamamen iyi niyetle açtığım bir konuydu ama bu tarz konuların forumda gereksiz yere karışıklık çıkarableceğini fark ettiğim ve böyle bir şeye asla sebep olmak istemediğim için konunun arşive alınmasını rica ediyorum
    Son Düzenleme Myrkur; 09-12-20, 02:17. Tarafından yapıldı.

Güzel fikir ama uygulama da sıkıntı yaşanacağını düşünüyorum. O platformdan bu platforma insanlara geçiş yapmak zor gelecektir ve zaman sıkıntı rn büyük engellerden birisi bu konuda. İnsanlar aldıkları ürünlerin hemen kendilerine ulaşmasını istiyorlar. Teoride güzel pratikte başarısız olacağını düşünüyorum.

Yorum

Hocam bu şekilde yaparak amacı sadece splitten şişeli parfüm kapmak olan bir çok kişi foruma çekilmiş olur diye düşünüyorum. İlk yapılan split belki güzel geçebilir ki ondanda çok emin değilim. Şu anda instagramda 2-3 sayfa hariç splitlerde çok hareketli geçmiyor sadece bu sayfalarda dekant talepleri oluyor geri kalanında sadece şişeli talep ediliyor onlarda zaten diğer sayfalarda da olan veya forumlarda üye olan belli başlı kişiler. Bu uygulama yapıldıktan sonra bir sonraki splitte eminim bir çok fake hesap veya forum kültüründen habersiz bir çok insan foruma akın edebilir. Forumlarda ise en önemli husus forum kültürü hocam sizde aynı fikirdesinizdir.

Yorum

• Myrkur
        Myrkur Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Evet hocam bunları ben de düşündüm. Ama şişeli almak için üye olanların sonradan foruma alışıp, diğer konulara da mesaj atabileceğini ve foruma hareketlilik katabileceğini düşünmüştüm. Ama haklısınız, sizin dediğiniz gibi olma ihtimali daha yüksek 🙂
    İşleniyor...
    X