Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfumhobisi Geleneksel Nishane Spliti (Ödeme Toplama)

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Altuğ Hocam nanshe şişeli talebimin yanına +5 ml Dekant talebi verebilirmiyim kural dahilinde ise şayet, yoksa kendi şişem dolarsa ordan temin edeyim, gül teması seven bi arkadaşıma hediye edeceğim ama
    Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• şişenin %25 kuralı yüzünden, sanırım şişeler zor dolacak.

Yorum

• 10 ml nanshe 10 ml ege alabilirmiyim

Yorum

• Fan your flames talebimi iptal edebilirmisiniz

Yorum

• Altuğ hocam selamlar, bana da aşağıdakileri ekleyebilir misin lütfen,
            Ege 5ml
            Hacivat 5ml
            Fan Your Flames 5ml
            Karagöz 5ml

Yorum

• Sultan Vetiver - 5 ml rica ediyorum

Yorum

• Kolay gelsin, ben de şişeli isteme limiti yoksa nanshe 25 ml şişeli, ege 25 ml şişeli, safran colognise 25 ml şişeli, afrika olifant 15 ml şişeli katılmak isterim.

Yorum

• iki adet 5ml ambra calabria dekanti talebim vardi bir tanesi islenmis bir de 5 ml Wulong Cha ekler misiniz lutfen

Yorum

• Rica etsem 5 ml Nanshe 5ml Ege alabilir miyim

Yorum

• Bu splite katılmayı düşünüyordum ama firmanın kutusuz şişe göndermesini anlamlandıramadığım ve bir açıklama yapılmadığı için protesto etme kararı aldım. Herkese aldığı şişelerin ve dekantların hayırlı olması diler Nişhane’nin başarılarının devamını dilerim. 🇹🇷
                      Son Düzenleme furkan1001; 15-10-20, 22:34. Tarafından yapıldı.

Yorum

• furkan1001
                        furkan1001 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Hocam biz parfüm severler bu tür forumlar olmasaydı nişhaneyi kim bilebilirdi Türkiyede Allah aşkına kaç kişi bu markadan haberdar olurdu ? Nişhane pek fazla reklam yapan bir firmada değil; bügün Türkiyede ki bu konumunu bu tür forumlarda ki parfümseverlere borçlu. O yüzden bu forumlarda ki parfüm severler için her sene şu an ki splitten çok daha ucuza parfümler sunması geriyor. Bizim ekonomimizin maalesef çok kötü düzeyde olmasından dolayı satın alma gücümüz çok düştü; Nişhanenin Türkiye özel fiyatlandırma yapması gerekiyor Hacivatın fiyatı Avrupa’da Max 300 Eurodu; Avrupa’da ortalama 3 bin Euro maaş olan birisi maaşının onda biriyle bu parfümü alırken; Türkiyede 3000 lira maaş alan birisi maaşının yarısını Hacivata ayırmak durumunda kalıyor; evet kurdaki bu çok sert olan dengesizlikte Nişhanenin hiç bir suçu yok ama Nişhanede Türkiyede ki satın alma gücünü göz önünde bulundurmalı sonuçta bu topraklardan doğum bu topraklardan destek alan bir firma yanlış anlaşılmasın 300 TL parfüm satsın demiyorum ama 800-900 en fazla 1000 liraya satsın Hacivatı 1700 liraya değil. 🙂

• ntmm22
                        ntmm22 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Furkan hocam işin aslı yazınızın bir kısmına katılmakla birlikte bir kısmına katılmıyorum, nishane hiç bir zaman TÜrkiyeyi düşünmedi bence hep yurtdışına açılmaya yönelik çalışmaları oldu parfümörden tanıtımlara tanıtımın yapıldığı şehirlere partilere youtuberlara, şehir isimleri seçimleri bile öyle yapıldı. O yüzden biz olmasak da nishane olabilirdi bence. Benim burda itirazım neden böyle olduğu yönünde zaten. Canları sağolsun yapacak birşey yok.

• Selective44
                        Selective44 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Markanın hakkında yapılan yoruma katılıyorum. Sosyal medyada bile Türk kullanıcılarının hikayelerini repost etmiyorlar. Ama yurt dışından gelen storyler hep kullanılıyor. İstanbul plakalı şişeleri bulmak neredeyse imkansız. Hatta ben Ege isimli parfümü duyunca şaşırmıştım.

• selamlar, 10 ar ml lütfen

HACİVAT
                      ANI
                      HUNDRED SİLENT
                      FAN YOUR FLAMES

Yorum

• 5 ml Hacivat

5 ml Ani

5 ml Wulong Cha

5 ml Safran colognise

5 ml Ege

5 ml Colognise

5 ml Nanshe

3 ml nefs

5 ml Vain Naive

Rica edeceğim.

Yorum

• Patchouli Kozha ve Nanshe şişeli taleplerimi 5’er ml dekant olarak değiştirebilir misin hocam ?
                          Son Düzenleme Abbathdoom; 17-10-20, 16:23. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Altuğ Hocam benim istekleri göremeyince hatırlatmak istedim.Unutamam ve Ani için şişeli yazabilir miyiz bir zahmet.Ayrıca aşağıdaki dekantlar lütfen.

Orjinal yazı sahibi: Powerty View Post
                            Altuğ Hocam tek şişe kuralı gözümden kaçmış kusura bakma

Eğer şişe sınırı kalkarsa talebim geçerli,hatta Ani de şişeli ekleyelim bir zahmet.

Nefs 3ml
                            ve
                            Şunları 5'er ml ekleyelim lütfen:

Nanshe
                            EGE
                            Hundered Silent ways
                            Africa Olifant
                            Vain Naive

Yorum

• Unutamam şişeli talebimden vazgeçtim, dikkate almayınız lütfen.

Yorum

İşleniyor...
                              X