Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ajmal Qafiya 2

Yorum

• Tom Ford for Man

Yorum

• Pdm- Oajan.

Yorum

• Cdg Blackpepper

Yorum

• Parfüm sever arkadaşlar, koronavirüs atlatılması halinde, koku duyularında zayıflama oluşuyor. O yüzden ekstra dikkat etmenizi, mümkünse yakalanmamak için önlemlerinizi daha da artırmanızı öneririm.

Yorum

• Medea
              Medea Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Geçmiş olsun Tuncay.

• alfie
              alfie Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Çok teşekkürler Mete abicim.

• Asaid
              Asaid Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              geçmiş olsun. sağlığa kavuşmaya göre koku duygusu az bir bedel ama inşallah en kısa zamanda tam anlamıyla düzelmeniz dileğiyle.

• Xerjoff Cruz Del Sur I - Parfümü ilk sıktığımda rom notası hemen kendini hissettirdi bu herkesin hoşuna gidecek bir başlangıç değil ama oldukça beğendim Rom’a hafif mayhoş hava eşlik etmekte bu kısa bir süre sonra dumansı bir hava ekleniyor parfüme hafifte bir hayvansallık bu kısım parfümü biraz itici yapabiliyor çünkü sabah ilk sıktığımda annem iğrenç kokuyorsun demişti ama belli bir süre geçtikten sonra dumansı kısım yerini hafif tatlı sıcak bir kokuya bırakıyor deyim yerindeyse parfüm 180 derece dönüyor son zamanlarda deneyip beğendiğim en farklı kokulardan performansı yerinde bir parfüm kalıcılık iyi ama yayılımı ilk 2 saat harici tene yakın çok bağırmasını da istemeyeceğimiz türden bir parfüm değil

Yorum

• Mancera - Instant Crush. Herkese mutlu günler.

Yorum

• Franck Mueller Crazy Hours

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Daimitis Laboratorio Olfattivo

Yorum

• Ajmal amber wood

Yorum

• Initio - Side Effect çok beğendim

Yorum

• Gucci Pour Homme II

Koku profili olarak benim için tam bir sonbahar kokusu. İçeriğindeki çayın doğallığı, kalitesi, hissedilebilirliği ve kokunun diğer yönleriyle birlikte oluşturduğu özgün yorumu ile güzel bir çay parfümü.

Menekşe yaprağı ve bergamotun verdiği etkiyle taze, nemli ve biraz da ferah sayılabilecek çok doğal bir siyah çay kokusuyla açılıyor.

İlk andan itibaren hemen tatlı-baharatlı yönünü göstermeye başlayan kokuda tarçın baskın, sıcak pimento biberi dokunuşu içeren baharatlı yönün kokuya tatlılık veren mür ile buluşması özgün bir birliktelik oluşturuyor. Bu çay kokusundaki tarçın-pimento gibi baharatların mürden geldiği gözüken tatlılığı ile birlikteliği bana 5 çayı sofralarını anımsatıyor. Aslında (mürün gurme tatlı bir nota olmamasına rağmen) ortaya çıkan bu imge-gurme hissiyatındaki tatlılıkta bir bal dokunuşundan şüphelenmiyor da değilim. Kokudaki tatlılığın benim tatlılık sınırıma yakın bir çizgide dolaştığı zamanlarda ise koku, sandal vb... notalar ile daha ağacımsı olsaydı nasıl olurdu diye düşünmeden edemiyorum. Zencefil notası da fena olmazdı sanki... Ya da tütsü. Neyse, fantezinin sonu yok.

Yine hissedilebilirliği yüksek, gövdede ve baz bölümünde etkili olan, bahsedilmeden geçilmemesi gereken bir nota daha var ki o da tütün... Özellikle çay ile tütünün buradaki uyumu muazzam, gerçekten birbirlerine çok yakıştıklarını söyleyebilirim. Hatta kokuyu çay ile tütünün tatlı-baharatlı buluşması olarak özetleyebilirim...
                        Son Düzenleme Aryan; 13-10-20, 18:32. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Tiziana Terenzi Ursa. Açılışı ahır kokusunun üzerine leş eklenmiş gibi. Öğürtecek kadar tiksindirdi. Yarım saat sonra ise STH'a benzedi. Gereksiz bir parfüm. Hatta bunun yüzünden STH'tan da soğudum. Şişeli almayı düşünüyordum, vazgeçmeme sebep oldu.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Myrkur View Post
                            Tiziana Terenzi Ursa. Açılışı ahır kokusunun üzerine leş eklenmiş gibi. Öğürtecek kadar tiksindirdi. Yarım saat sonra ise STH'a benzedi. Gereksiz bir parfüm. Hatta bunun yüzünden STH'tan da soğudum. Şişeli almayı düşünüyordum, vazgeçmeme sebep oldu.
                            😊😊😊 guldurdunuz beni... dedim benim gibi hislerini anlatan biri cok sukur yalniz degilim....baska turlu anlatamiyorum ...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Myrkur
                              Myrkur Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Bazen notalar üzerinden gitmektense genel olarak hissettirdiği havayı anlatmak çok daha kolay oluyor benim için.

• Geceye Tom Ford Noir Pour Femme iki şişe var elimde birini galiba elimden çıkartacağım. 🙂

Yorum

İşleniyor...
                            X