Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Sabah Tom Ford Violet Blonde kullandım.Böyle güzel bir parfümü nasıl üretimden kaldırdılar anlamıyorum.Misler gibi temiz, kremsi, tatlımsı menekşe parfümü.Ben ilk aldığımda da beğenmiştim ama şimdi çok daha fazla hoşuma gidiyor.Tom Ford parfümlerinde böyle bir durumum var genelde.Burnum alıştıkça daha çok sevmeye başlıyorum.Özelikle çiçek kullanımını çok beğeniyorum.
    Az önce de Amarige sıktım.Yine bol çiçekli, iddialı bir parfüm.Böyle çiçeksi, parlak parfümleri, kendime daha yakın hissediyorum.

Yorum

• Jovoy - Private Label
      toprağı simgeleyen üst düzey kalitede paçuli + topraksı olarak kullanılmış hafifçe çiğe kaçan vetiver + humuslu nemli topraksılığı vurgulayan cypriol/papirus
      Olabildiğince doğal ve yüksek hammadde kalitesi ile bu üç notanın birbirlerinin karakterlerini yükselttikleri, çok dengeli harmanlanmış, ciddi manada 'klas' bir 'toprak' kokusu.
      sonuç olarak ıslak, çamurlu, hafifçe kirli toprak kokusunu sevmeyen birinin bu kokuyu sevme ihtimali de oldukça düşük. Tam tersi olarak toprağın bu halini sevenler için de aşık olunası bir koku. Deri notasının haricen eklendiğini zannetmiyorum, toprağın bu hali hafifçe deri akoru da barındırıyor zaten. orta ve sonlarda daha belirgin olmak üzere labdanum -oldukça az olsa da-, vetiver'in kendine özgü tatlılığıyla birleşik şekilde arkadan hafif hafif vuruyor. benim şuana kadar denk geldiğim en iyi süslüye kaçmayan toprak akoru birleşimi.
      Son Düzenleme Asaid; 28-09-20, 18:50. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Ramon Monegal - La isle blanc

Yorum

• The Merchant Of Venice Arabesque

İki fıs sıktım detaylı yorumlamayı sonra yapacağım ama bence pek benzemesede kısmen Andırdığı TV’dan çok daha güzel çok ço harika bir parfüm ama biraz performansı düşük gibi geliyor ama dekanttan da öyle gelmişti.

Yorum

• Herve Gambs Boıs Dahman.

Yorum

• Sabah
              FM Vetiver Extraordinaire
              Öğleden sonra
              Creed SMW

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Pekji Ruh en beğendiğim gül temalı kokulardan.

Yorum

• Naxos ile lezzetli bir sabah yaşıyoruz hep birlikte

Yorum

• Hermes D'Orange Verte Concentre

Yorum

• Franck Boclet-Cocaine
                      Beni her zaman alıp almama konusunda tereddütte bırakan parfümlerden birisi baharlara yakışan güzel bir sümbülteber yorumu.

Yorum

• Tom Ford Oud Wood Intense

Bu parfümde farklı bir şeyler var. Bana hem temizliği hem de kirliliği çağrıştırıyor. Bir tek bende mi var bilmiyorum ama bu parfümde bazen sabunsu bir hissiyat alıyorum. Zencefilden kaynaklı belki diyeceğim ama değil. Belki de farklı kokuların birleşimi bunu hissettiriyor. Fakat klasik oud wood dan çok uzak. Ama ondan daha çok sevdiğimi söyleyebilirim.

Yorum

• Nişhane Hacivat

Yorum

• One million lucky

Yorum

• Roja Dove Elysium

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Olfactive Studio - Still Life..

Close Up ile hayranlığımı kazanan parfüm evi bu parfümüyle saçmalama hakkını kullanıyor..

Bir de bunun "İn Rio" olanı var ki, insanların sokakta ee, şeyy, aşk yaptığı diyeyim, coşmuş festivaliyle dünyaca ünlü Rio'da nasıl bir durgun hayat tasarladılar, bilmek istemiyorum..

Vamos empolgar jovens..

Yorum

İşleniyor...
                                X