Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Micallef Royal Vintage

Yorum

jpg superman eau fraiche

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Adp colognia tertemiz mis gibi elit beyefendi kokuyor

Yorum

Parfums de Marly - Oajan

Yorum

masculin Pluriel

Yorum

Hacivat

55 ml lik şişeden 2017 model bir hacivat kullandım son zamanlarda hacivatın performans ve özellikle kalıcılığı ile yazılan yorumları okuyunca hem şaşırıyorum hem de merak ediyorum, tenden 24 saat ayrılmayan bir koku bu kadar mı kötü hale geldi ? Kullandığım şişe haddinden fazla kalıcı çünkü.

Yorum

Dunhill Icon

Yorum

JPG Fleur du Male
                  En basit şekilde bir buket papatyanın kokusunun parfüm hali şeklinde tanımlayabilirim. Ama değişik bir biçimde şişesinin rengi gibi alabildiğine beyaz bir koku değil. Klasik beyaz çiçek parfümü gibi de değil. Aromatik beyaz çiçeksi herbal bir yapısı var. Kadınsı hiçbir tarafı yok, ilk defa böylesine maskülen bir beyaz çiçek parfümü kullanıyorum. Papatyaya ek olarak parfümde bir kirlilik var ama öyle hayvansal ya da oud tarzında bir kirlilik değil. Tozlu ve hafif kuru bir kirlilik mevcut. Sanki indolik bir yapıya göz kırpar gibi. Klasik Le Male ya da onun diğer flankerları gibi bir tatlılık da barındırmıyor bünyesinde. Şişeden boyun çevreme 2 fıs sıkalı da tam 1 buçuk saat oldu ve sıktığımdan beri kokusu burnumdan eksik olmadı.

Öyle yana yakıla bayılmadım ama değişik bir çalışma olarak hoşuma gitti. Sınırları zorlayan, oldukça derin bir niş yapısı yok ama günümüz designerlarına nal toplatır öyle diyeyim. En azından zamanının ve hala günümüzün özgün işlerinden biri. Kim bilir belki Kurkdjian ilerleyen yıllarda bu kokuya eş değer bir şeyi kendi markasına çıkarır

Yorum

• Asaid
                    Asaid Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    turunç, papatya, neroli den feminen bir taraf olmayan parfüm.. bayağı merak ettim 🤔

Ramon Monegal Cafe Del Mar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Guerlain L'ınstant de Guerlain L'instant d'un ete. Bu parfümü şöyle anlatabilirim. Efsaneleşen extreme versiyonu en kirli ve patchoulili olanı. Edt versiyonu patchouli biraz seyreltilmiş ama yine de kendisini gayet hissettiriyor. Bunda ise patchouli hiç yok. Sadece Lidg turunçgillerini içeren harika bir yazlık.

Yorum

Bugün Creed Virgin Island Water kullandım. Hem karakter olarak olsun, hem performans olarak olsun beni hep tatmin etmiş bir parfümdür kendileri. O citrus ile hindistan cevizinin uyumu, kararında şekerli tatlı yapısı. Resmen tatilin verdiği o huzuru veriyor, terapi etkisi yapıyor. Pahalı parfümleri şişeli almamaya karar verdim ancak bu parfümde istisna yapabilirim. O kadar seviyorum. Bir flakon alıp senelerce kullanmalı.

Yorum

Habana 500, kokuyu seviyorum parfümü beğenemedim gibi bir kararsızım

Yorum

• cantona8
                          cantona8 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Kararsiz oldugunuz epey belli..

• ntmm22
                          ntmm22 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Hocam açılışından ibaret olsa her parayı hakeder ben açılışını çok beğendim, bir de çok sıcakların kokusu değil orda hata yaptık galiba

• ntmm22
                          ntmm22 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Sorma Mustafa hocam valla öyle

Dolce gabbana the one intense

Yorum

Jil Sander Sun Men -Gündüz vakti kaprimi giydim miami sahilinde takılıyorum kokusu. Geceleri ise istersen benim eve geçelim kokusu )

Yorum

King Pineapple Vintage kullandım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                            X