Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Pdm oajan

Yorum

• Bu gece Chloe Signature kullandım.Ben bu parfümü çok seviyorum ama kendi üzerimde çok yoğun hissedemiyorum.Ara ara,çok hafif şekilde burnuma geliyor.Ama anladığım kadarıyla dışardan epey hissediliyor.Bu gece Chloe parfümünü pek sevmeyen bir arkadaşım,hemen parfümümü hissetti ve buram buram koktuğumu söyledi😄Biraz rahatsız oldu parfümümden.Eskiden çok severken,hem Chloe,hem de Chloe Love a tahammül edemez olmuş.Aynı şekilde Love hayranıyken,birden soğuyan başka bir arkadaşım daha olmuştu.Ben hala ikisini de çok severek kullanıyorum ve her zaman seveceğimi düşünüyorum☺️

Yorum

• Jovoy Remember Me tam bir gurme kokusu,Feve Delicieuse çok benziyor.

Yorum

• Dior Homme EDT 2013

Gerçekten çok klas parfüm. Elegantlığın zerafetle buluştuğu yapıda. Yazık oldu bu parfüme, yerini jenerik baharatlı yepyeni bir formül aldı. İlerleyen zamanlarda şişeli olarak bulabilirsem mutlaka almak isteyeceğim bir batch.

Yorum

• orangeverte
            orangeverte Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Çınar hocam hatırladığım kadarıyla DHP 'ü severken DHI ile çok aranız yoktu. Ben dior homme edt'yi DHI gibi zannediyordum. Sizin yorumunuzdan sonra fikrim degisti Bir gün deneyebilmek dileğiyle diyelim

• xPixa
            xPixa Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Evet Dior Homme serisinde en çok beğendiğim parfüm DHP iken ardından Homme EDT geliyor. DHI ise yıldızımın pek barışmadığı bir parfüm. EDT versiyonu ile DHI taban olarak çok benzerlikler taşıyor doğru fakat EDT versiyonunda kullanılan lavanta-kakao birlikteliği bana çok daha zarif geliyor. Haliyle EDT versiyonu daha çok hoşuma gidiyor

• Mont Blanc Explorer

Yorum

• Jacques Fath Green Water

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Dhi

Yorum

• Carner Barcelona D 600

Yorum

• Creed - Green Irısh Tweed

Yorum

• Profumum Roma Ichnusa. Sanırım bu zamana kadar kokladığım en doğal incir yaprağı kokusu. Yeşil, taze ve tozlu...

Yorum

• Bowling Green, Geoffrey Beene

Bu kokudaki meyvelerin yanına (başta karanfil olmak üzere) eklenen baharatlar çok hoşuma gidiyor. Parfümün kullanıcı yorumlarında bu baharatlar hakkında pek bir yorum göremesem de sonradan parfümü araştırdığımda ağacımsı baharatlı koku grubunda yer aldığını görünce "Tabii ya!" dedim. Tabii ki...

Yalnız buradaki baharatlar çok ince bir şekilde atılmış kokuya, kesinlikle çok bağırmıyorlar. Kokuyu cool bir şekilde farklı, maskülen ve old school kılıyorlar. Kokuda bir diğer adı geçen baharat da tarçın. Karanfil ve tarçın; bu iki baharatın parfümlerde beğeni noktasında kullanıcılarla bazen sorun yaşadıklarını gözlemliyorum. Ama bence burada iyi ki varlar!

Ve bu kokunun çam, köknar, ardıç kozalakları, meşe yosunu ile adındaki Green'e doğru yuvarlanması... Bu parfümü gerçekten sevdim!
                      Son Düzenleme Aryan; 23-08-20, 23:39. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Bir arkadaşım,Libre yi bende çok beğenince,benzerini almıştı(parfümevi).Dün sabah eşiyle bir cafe de oturmuşlar.Yanında taşıdığı parfümü çıkarıp sıkmış.Biraz sonra cafe nin sahibi yanına gelip,burada çok güzel bir parfüm kokusu var.Hepimiz bayıldık kokuya demiş.Arkadaşımdan,eşine almak için parfümün ismini istemiş☺️
                        Bugün ben de Libre kullandım.Geçmişte çok severek kullandığım The Body Shop Neroli Jasmin e çok benzettiğim için,senelerdir kullandığım bir parfümmüş gibi yakın hissediyorum kendime. Çok hoş,çekici bir kokusu var.

Yorum

• Dunhill Icon

Yorum

• Bentley - Azure, garip manasız şekilde abanıyorum sprayer a. Kullanmak ziyadesiyle keyifsiz ama iş ortamında insanlar dönüp "ay layk it" diyor. Herkes iyi haftalar hayırlı mesailer

Yorum

• Chanel Allure Homme Sport

Yorum

İşleniyor...
                              X