Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Creed GiT

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Encre Noire sport

Yorum

• Lira

Yorum

• Bende bugün kendimi şımartıp Baccarat Extrait kullanmayı tercih ettim

Yorum

• Chanel Platinum Egoiste

Yorum

• Creed VIW 19UO1 kullandım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Parfum d'Empire Azemour Les Orangers kullandım. Narenciyesi keskin bu arkadaş kaliteli bir kolonyayı andırsa da kendi içinde de ince nüansları var. Temiz bir çamaşır misali kokan çiçeksilik ile sızıntı gibi bir var bir yok tütsülü dumansı havaya da hakim. Narenciye kullanımı benim denediğim en doğal işlerden diyebilirim.

Yorum

• Guerlian cuir intense

Yorum

• Bvlgari Black

Yorum

• Bugün Narciso Poudree kullandım.Hem çok zarif,hem de kalıcı bir parfüm.Bu yaz,elimin en çok gittiği parfümlerden biri oldu.

Yorum

• Aventus

Yorum

• OğuzBey
                          OğuzBey Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Her Seferinde Benim Hiç Hissetmediğim,Ama Dışarıdaki Insanların Üstümde Baya Hissetdiği Parfüm.

• orangeverte
                          orangeverte Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Ben de de benzer durum söz konusu. Ben parfümü kendim üzerimde hissetmeyi seviyorum, o yüzden pek şişeli düşüneceğimi sanmıyorum.

• Perris monte Carlo Oud Imperial.

Güzel bir oud kokusu. Kuru bir oud. İlaç diye tabir edilen kokulardan. Mfk oud kadar özel ve güzel değil belki ama yine de kendine has bir güzelliği var.

Yorum

• Kenzo pour Homme, Kenzo

Proust etkisini bana en fazla yaşatan kokulardan birine sahip bu parfüm, beni adeta 90’ların yaz mevsimlerine götürüyor.

Çocukluğumun yaz mevsimlerine ait tüm fenomenler bu kokuda; kumsaldaki kadınlar için denizden topladığım deniz kabukları, denizin dalgaları, güneş kremleri, neon ışıklarıyla büyüleyici atari-oyun salonları, barlar, diskolar, 98' Fransa Dünya Kupası, sinek ilaçlama aracı, yaz aşkları, özgürlük hissi…

Şu afişini çok seviyorum:

Click image for larger version  Name:	32476.jpg Views:	0 Size:	274.0 KB ID:	177372
                          Son Düzenleme Aryan; 18-08-20, 16:14. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Aryan
                            Aryan Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Evet, denize yakın Rakoczi Müzesi'nin olduğu Macar Sokağı bölgesinden bahsediyorsun sanırım Rayiha Çook eski bir fotoğrafını görmüştüm, sahil şeridi yok, evler bildiğin denize sıfırmış... Ben doğma büyüme Tekirdağ'lıyım, kendisini 18 yaşına kadar dolu dolu yaşadım. Sonra Macar evleri gibi maalesef ben de denizden uzaklaştım.

• Rayiha
                            Rayiha Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Evet Aryan, o mahalle. Haftasonu tüm gün dersane olurdu, ben öğle tatilinde o mahallede dolaşırdım, bazen de sonraki dersi kaçırırdım Deniz şehrinde doğdum büyüdüm ben de, sonra bir kara şehrine taşındık. Uzun bir zaman her köşebaşında karşıma deniz çıkacakmış gibi geldi.

• F.essence oud
                            F.essence oud Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Evet eskiden güzeldi Aryan, şimdi yazlıklar bile cansız. Ne eski eğlence anlayışı kaldı ne samimi dostluklar. Elde kalan o güzel anılar.

• bugün luca turin' in 5 üstünden 5 verdiği lemplica'^yı kullandım . Parfüm de kadın erkek ayrımının bazı kokular hariç yapılmaması gerektiği kanısındayım .
                          Ki bir çok kişiden olumlu yorum aldım.

Yorum

• Rayiha
                            Rayiha Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Ben bu kokuyu ilk olarak üç yıl önce denediğimde kendim için çok güçlü ve ağır bulmuştum ama çok de beğenmiştim. Sonra EdT'sini körlemesine aldım ama dipteki bir nota rahatsız etti beni. En son Mart ayında bir parfümeride iyi fiyata bulup EdP'sini aldım ama üç yıl öncesine göre çok daha hafiflemiş geldi bana. Sahte olduğunu sanmıyorum, o şişe ve kabartmalı, iç kapağı oymalı kututu hiç bir sahteci zahmet edip uğraşmaz diye tahmin ediyorum. Bu haliyle daha rahat kullanılır ama eski halindeki büyü kaybolmuş ve EdT'deki baygın dip nota ortaya çıkıyor. Bir umut eskidikçe güzelleşir mi diye bekliyorum Pi-jeY

• Aryan
                            Aryan Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Bu parfüm Nabokov'un Lolita'sı gibi kokmuyor mu? Rayiha

• Pi-jeY
                            Pi-jeY Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Rayiha senin gibi düşünen yüzlerce lemplica hayranını için lemplica original çıkarmışlar . Ben daha denemedim ki Tr' de de olduğunu sanmıyorum yurt dışında eş dost varsa ulaşılabilir.

• Serge Lutens ambre sultan

Yorum

İşleniyor...
                          X