Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Amouage Reflection

Yorum

• Amouage Interlude Black Iris

Dışarıda eylül ayına gözkırpan nitelikte bir hava olunca kullanayım dedim, oldukça da güzel oldu. Klasik Interlude tabanının kremsi bir yapıyla buluşması cidden çok başarılı. İnsanın burnuna da kök söktürmüyor

Yorum

• Mancera Aoud Lemon Mint

Yorum

• Manos Gerakinis Sillage Royal kullandım En beğendiğim M Gerakinis kokusu oldu 4 Mevsim kullanılabilecek hafif ud kokusu.Dry down da temiz çamaşır kokusu hissediliyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Comme Des Garçons Chalayan Airborne kullandım. Yaz için güzel bir seçenek oluyor. Keskin citruslu açılışa ve dinginleşip olgunlaşan odunsu yapıya sahip.

Yorum

• Renier - De Lirius..

Yorum

• Myrkur
                Myrkur Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Çok çok güzel bir parfüm

• Hermes eau fraiche.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Uzun süren hastane sağlık problemlerini atlatma maratonundan sonra bugün parfüm kullanabildim ne kadar özlemişim anlatamam Pde Ambre Russe kullandım baharatlı boozy havalı oturaklı bir amber parfümü ,tatlı kokan amberden ziyade baharatlı odunsu yönü ağır basan amber parfümlerini daha giyilebilir buluyorum Ambre Russe da en güzel örneklerinden kalıcılık ve yayılım gayet yeterli pek bu mevsimin parfümü olmasada rahatsız etmiyor pek

Yorum

• UmutAras
                  UmutAras Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Teşekkürler abi

• Libra
                  Libra Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Çok geçmiş olsun

• UmutAras
                  UmutAras Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Teşekkürler 🙏

• Hermes Eau tres fraiche

Yorum

• Guerlain Cuir Intense kullandım. Çocukken alışveriş yaptığımızı bir deri fabrikası vardı. Oradaki deri kokusunu anımsatıyor. Şu ana kadar denediğim en başarılı deri parfümü. Ombre leather'dan çok daha iyi bence.

Yorum

• Xerjoff Renaissance

Yorum

• Linari - Acqua Santa
                      açık kıvamda kremalı karamel ile başlıyor, 4-5dk. sonra tozlu bir yeşillik, gül, yasemin ve egzotik meyveler de buna ekleniyor. tatlılığın büyük çoğunluğu karamelden oluşuyor. tonka karamelle bitişik şekilde var fakat kendini ön plana çıkarmadan karamel akoru oluşturmada yardımcı konumda. bu orta kısmın tozlu yeşil çiçeksi yapısı hayli kompleks. sona doğru tozluluk epey azalıyor, karamel yine başta olmak üzere neredeyse nane-fesleğen ferahlığı da bu yeşil meyvemsi yapının üstüne çıkıyor. karamel ve yeşillik notaları oldukça doğal, meyveli kısmında hafif bir yapaylık hissediliyor. hayli katmanlı ve kompleks bir yapıya sahip. yayılım ilk saatler iyi seviyede. kalıcılık özellikle kıyafette biraz aşırı kaçmış. 3 gün önce sıktığım pamuklu kıyafette yumuşatıcı olmadan yıkandıktan sonra bile yayılımsız şekilde karamelli ferah son kısım açık şekilde hissediliyor.

Yorum

• furkan1001
                        furkan1001 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Dikkatimi çeken parfümlerden hocam 10 üzerinden kaç puan verirsiniz ?

• Asaid
                        Asaid Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        eğer tatlı parfümlerle aram iyi olsa ilk ve sonbahar kullanımı için 8 verirdim çünki diğer elementlerle kullanımı başarılı ve özgün. güzel ve kaliteli bir koku, kimseyi rahatsız etmez. yazın sıcaklara bence gitmez, hafif kullanılsa sorun açmaz ama 5 üzeri fıs boğabilir. şuanki beğeni algım ile tercih edeceğim bir parfüm değil ama bu yüzden az puan vermek haksızlık olur.

• Hugo Boss Silk Jasmin
                      Kokladığım en rafine kokulardan biri,çok elegant.Koku güzelliği 10/10 olsada,performans olarak ortalama altında olması çok üzücü.

Yorum

• versace dylan blue

Yorum

• Frederic Malle Geranium Pour Monsieur.

Arapsabunu ile yıkanmış ıslak halının üstüne dökülen, naneli colgate diş macunu, bu parfümün özeti.

He diyecekseniz kötü mü hayır kesinlikle değil hatta benim için Frederic Malle'in geri planda kalmış parfümlerinin arasında göz önünde bulunmayı en çok hakedenlerinden biri.

Yorum

İşleniyor...
                          X