Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Jo Malone Wood sage sea salt.

Yorum

• Nautica Voyage

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Renier Perfumes Behique. Rutubetli bodrum kat korkusunu anımsatan, 10 kişiden 9'unun sevmeyeceği ama benim çok sevdiğim bir parfüm.

Yorum

• Parfums de Marly - Kalan

Yorum

• Uzun bir aradan sonra Puredistance M kullandım. Açılışı yoğun narenciyeli bir şekilde olup orta kısımlarda baharatların eklenmesiyle oldukça sıcak bir hale geliyor. Tarçın ve karanfilin kullanımı da baya bir dengeli.

Yorum

• Acqua Di Parma Colonia Leather kullandım. Daha vakti gelmedi ama özlediğim için arada kullanıyorum kendisini. Dumansı deri kullanımı yazın daha da kendini hissettiriyor tenimde. EDC olup EDP'leri cebinden çıkarır bu arkadaş. Yazın tek fıstan fazla sıkılmaz, benim gibi özleyenlere duyurulur.

Yorum

• Penhaligons Sartorial. Aromatik Fujer sınıfının Bertnard Duschofour imzalı en iyi örneklerinden. Yeşil tonunun hakim olduğu, aromatik baharatlarla süslenmiş eski kafa diyebileceğim bir maskülen.

Eski efsenelerden Febarge Brüt original seviyorsanız kesinlikle deneme listenizde olmalı

Yorum

• Rayiha
                  Rayiha Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Brüt'ü 80'lerde dayım kullanırdı, bana da metal künyeli şişesini gizli gizli açıp koklamak düşerdi

• Hava hafif serinken özlediğim
                Gucci Guilty Absolute kullandım.

Açılışı çoğu kişi için zorlayıcı olsada kesinlikle tekrar tekrar şans verilmesi gereken bir koku bence..

Yorum

• Amouage Beach Hut

Yorum

• Creed original vetiver

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Öğlen Mark Buxton Sleeping with Ghosts kullanmıştım ama sıkıldığımı farkedip koluma ELdO Secretions Magnifiques sıktım. Açılışını bugün o kadar zorlayıcı bulmadım ve her kullanışımda ona olan sevgim daha da artıyor. Beni yoran içerik yosundu ve artık ona da alıştığımı düşünüyorum. Yakından koklamak yerine yayılımdan gelen kokusu gayet hoş. Son olarak arada gelen tükürük ve ter kokusuna rağmen gerçekten etkileyici benim için.

Yorum

• amouage portrayal

Yorum

• Byredo - Bal d’Afrique

Yorum

• Versace Eros

Yorum

• Serge Lutens - Vetiver Oriental
                              açılışın hemen ardından koku çok yumuşuyor ve tüm elementler bir anda arka plana gidiyor. vetiver zaten hiç ön planda değil ama önceden hissettiğim oriental havayı da artık hayli az hissediyorum. kuru-bayat ekmek kırıntısı üstüne çok hafif tatlı amber ve yine hafif tozlu iris-kakao serpilmiş gibi. yayılımı yanında bende kalıcılığı da düşük oldu. en kuvvetli ve keskin şekilde sunulan vetiver de sözünü etmeye değmeyecek baştaki birkaç sn. ancak hissediliyor, onun haricinde hep yumuşak, beğenime uygun şekilde neredeyse tatsız, kuru ve hafif tozlu.
                              normalde kullandıkça daha iyi anlaşılır bir koku ama bunu ne kadar kullanırsam anlamada o kadar geri gidiyorum. yapılmak istenen şeyi çözemedim. bu yüzden başarısız demeye de dilim varmıyor. bana göre kullanma açısından gayet rahat ve hafif, anlama/anlamlandırma açısından ise hayli zor bir parfüm, dekant bitene kadar pes etmeyeceğim.
                              Son Düzenleme Asaid; 17-08-20, 02:08. Tarafından yapıldı.

Yorum

İşleniyor...
                              X