Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Amouage Reflection. Kalite ama ben bir türlü ısınamadım.

Yorum

Renier Crystal Rain

Yorum

Paul Smith Story.. hayırlı haftalar

Yorum

Regalien Iris.

Dior Homme dan bildiğimiz o güzel ruj efekti ile açılıyor koku. Çok çok iyi. sonrasında karanfil çiçeği olduğunu düşündüğüm bir koku ve ahududu. Başlangıcından itibaren sürpriz bir koku.

Yorum

• Aryan
            Aryan Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Parfümevlerinin koku tasarımcılarını gizlemelerinden hoşlanmıyorum. Benim için biraz değerini düşüren bir ayrıntı, tıpkı bu parfümde olduğu gibi.
            Son Düzenleme Aryan; 29-06-20, 09:56. Tarafından yapıldı.

Dior Eau Sauvage ile çevremizdeki herkesin efendiliğimizi suistimal etmeye çalışacağı yepyeni bir güne merhaba.

Yorum

Boss Elements 94

Nostaljik fakat halen çok kullanışlı günümüz modern sandal temalı kokuların abilerinden. Canlı parlak bergamotlu bir açılıştan sonra deri ve sandal. Performans gayet yerinde, özellikle metalik turunçgilli açılış baya fark edilir.

Yorum

Le labo santal 33...
              kuzey de John snow un kışyarı kalesinde o soğuk mahzende sandal ağacı ve sedir ağaçlarından yapılmış sandıklarda saklanan deri savaş giysileri etrafında da menekşeler...
              İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Amouage Honour.. Biberler, tütsü, sedir ve vetiverin mükemmel ötesi birlikteliği. Sert olmayan, hafif tatlı biberler yumuşak tütsü ile açılışı yapıyor ve sonradan sedir ile keskin olmayan vetiver ile devam ediyor, aslında kullanılan notalar tütsü, kara biber, vetiver vs koyu ve sert notalardır, genelde normal verildiğinde bile çoğu kimseyi rahatsız edebilecek notalardır ancak burada o kadar ayarında ve dengeli verilmiş ki ortaya mükemmel bir uyum çıkmış. Biber notaları özellikle pembe biber doğru kullanıldığında kesinlikle çok güzel kokuyor. Katmansız fakat diğer Amouage parfümlerinin aksine oryantallikten uzak, modern bir beyefendi parfümü ancak değerinin pek bilinmediğini düşünüyorum, diğer şaşalı Amouage parfümlerinin yanında maalesef arada kaynıyor. Umman üretiminin performansı çok iyi, 12 saat kadar tende kalıyor ve gün içinde buram buram burnunuza geliyor.

Yorum

Amouage Beach Hut

Taptaze bir nane yorumu ve ardından gelen ferah ama biraz da tozlu vetiver ile yeni bir haftaya merhaba diyelim

Yorum

4 gündür Aventus’a devam.

Yorum

• Marmaris büfe
                      Marmaris büfe Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Sergen hocam🦅 Bülent abi sana nasıl bir batch verdi böyle merak ettim.

• Siyahulan
                      Siyahulan Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Hacivat ile tanıştıktan sonra Aventusu silmiştim hafızamdan. Havalar çok ısınca bir bir şans daha vereyim dedim, batch mi ya da özlediğimden mi anlayamadım her gün kullanmak istiyorum 😊 Performansı gayet yerince batch 19U01

Chanel Platinum Egoist

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Öğlen saatlerinde " kilian straight to heaven " tam 5 sprey kullandım.
                      ve polis çevirmesine girip cam açıldıktan hemen sonra siz devam edebilirsiniz efendim cümlesi ile yoluma devam ettim.

Yorum

Xerjoff- Mefisto Gentiluomo

Menekşe-Lavanta-Naranciyenin mükemmel uyumu hem temiz hem elegant hem soft bir parfüm Creed-Swm
                        ‘e abisi Mefistodan daha çok benzeyen yaz akşamları güzel bir giyimle tam bir beyefendi kokusu. Kalıcılık yayılım bir yaz parfümüne göre çok çok iyi bir çok performanslı kış parfümüyle yarışır. Yaz günleri gündüz kullanımı biraz zor olsada yaz gecesi ve baharlar için çok iyi bir alternatif. Herkese selamlar 👋
                        Son Düzenleme furkan1001; 29-06-20, 16:52. Tarafından yapıldı.

Yorum

• cantona8
                          cantona8 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Uzun zamandır böyle performanslısına denk gelmemiştim...

• furkan1001
                          furkan1001 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Hocam değerli yorumlarınızı detaylı bir şekilde bekliyoruz sizde baya beğendiniz nefisto 🙃

• _sefa_
                          _sefa_ Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Yazın gündüz sıcağına gerçekten ağır kaçıyor ve bezdiriyor beni.

roja dove elyisum 2017 batch müthiş bi koku bana göre yaz için ideal

Yorum

• furkan1001
                          furkan1001 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Hocam bulmuşsunuz hayırlı olsun baya aramıştınız 🙃

• Umut korkut
                          Umut korkut Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          çok teşekkür ederim furkan hocam saolun evet aramıştım değerli bi kardeşim verdi sağolsun

Dior eau sauvage extreme kullandım. Başlangıçta klasik eau sauvage'ın DNA'sini taşıdığını bergamot ve limonla belli ediyor ama bu narenciyeli açılış kısa sürüyor ve bitkilerin devreye girmesiyle koku aromatik bir karaktere bürünüyor. Klasiği tam bir ilkbahar yaz parfümüyken, extreme yaz hariç diğer mevsimlere daha uygun gibi. Yazın serin akşamlarda da kullanılabilir gerçi. Klâsiğine göre fark edilirlik ve kalıcılığı daha iyi. Ben oldukça beğendim.

Yorum

• Lostcode
                          Lostcode Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Bende extreme versiyonu tarafındayım boynuz kulağı biraz geçmiş sanki , tabi zevkler ve renkler sorunsalı her zaman olacaktır

• orangeverte
                          orangeverte Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Katılıyorum
                      İşleniyor...
                      X