Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Nişhane Hacivat

Yorum

• Versace Oud Noir

Yorum

• İnfiniti for us

Yorum

• Click image for larger version

Name:	IMG_20201229_131649.jpg
Views:	197
Size:	2.01 MB
ID:	189943 ü
          فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Mfk oud ext.

Yorum

• Nishane - Fan Your Flames. bugün övgü aldı.genelde bu tarz kokularım pek beğenilmez

Yorum

• Penhaligon's Douro

Yorum

• THE DIFFERENT COMPANY...
                  OUD FOR LOVE

Ilk hissettigim sey bu kokunun cok lux ve cekici koktugu...Degisik bir amber aliyorum..baymayan baskin olmayan.. Ama koku bastan sona burdayım diye bagiriyor.. yayılımi... farkedilirliligi... kaliciligi cok yuksek.. tatlimsi bir koku... koseli..sert.. keskin bir koku degil... tatliligi dengeleyen buyuk ihtimalle olmez otu ve viski... Maskulen eğilimli oldugunu dusunuyorum..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• caliban
                    caliban Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Bana da bir tık feminen gelmişti. Kaliteli parfüm olduğuna katılıyorum.

• fsater
                    fsater Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    değeri pek bilinmeyen marka.halbuki refil şişeleri ile uygun fiyata sipliti yapılabilir. de bachmakov ve sel de vetiver'i çok güzeldir. oud for love merak ettiğim bir parfüm.nerden temin ettiniz acaba

• Xerjoff — Apollonia

Yorum

• Arabian Oud Kalemat

Ballı vanilya... Ara ara tütün kokusu da alıyorum.

Yorum

• Fatihhbalci
                      Fatihhbalci Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Bi tık feminene yakin gibi hissediyorum ben.

• Orjinal yazı sahibi: connoisseur View Post
                    Roberto Greco - Oeilleres L'Objet Parfumant
                    sise tasariminin bu kadar basit ve yalin olup, bu kadar estetik olmasi ise cok etkileyici.
                    Yorumdan sonra merak edip baktım da parfüm, tipografik stille yaratılmış, minimalist, modern, gerçekten harika bir şişe tasarımına sahip... Minimalist tasarımları sevenleri mest edecek bu şişe, bence bu konuda örnek gösterilecek kadar başarılı gözüküyor.

Click image for larger version  Name:	Roberto Greco Oeilleres L'Objet Parfumant.jpg Views:	0 Size:	71.3 KB ID:	189968

Çocukluk zamanlarımdaki parfüm anımlarım hep minimalist şişe tasarımına sahip parfümlere dair. Bugün ise halen en fazla bu tarz tasarımlar ilgimi çekiyor. Rochas Moustache, Dior Eau Sauvage'ın kolonyavari çizgili minimalist şişelerini çok seviyorum. Bugün ise bu çizgiye devam ettiren Tom Ford'un Grey Vetiver, Beau de Jour ve şimdi de Costa Azzura ile genişlettiği koleksiyonundaki retro şişelerini seviyorum. Bu minimalist şişe tasarımı konusunda Hermes'i de başarılı buluyorum; Terre d'Hermes ile Jardin ve Les Classiques serisi bu konuda çok güzeller... Guerlain'ın LIDGE, Vetiver parfümlerinin şuan güncel olarak satışta olan şişeleri, eski şişelerine göre daha fazla hoşuma gidiyor. Ideal serisindeki şişeler de bence başarılı.

Minimalist tasarım, bence markanın kalite algısını yükseltiyor... Sadelik, bir markaya atfedilebilecek en büyük ihtişamdır. Sadelik aslında, tevazu içerisinde bir yüceliktir.

"LESS IS MORE!"
                    Son Düzenleme Aryan; 29-12-20, 18:31. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Rayiha
                      Rayiha Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      "Az"la "çok"u yaratmak üst düzeyde ustalık ister çünkü Aryan .. Kimileri içinse "less is bore"...

• Aryan
                      Aryan Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      O kimileri niceliksel olarak güçlü bir çoğunluk olsa gerek ki bugün mimariye, modaya, genel olarak sanata vb... kültürel ürünlere baktığımızda fazlasıyla çoku çok hissediyoruz. Eğleniyor muyuz? Vallahi gözlerimiz, burunlarımız, tüm duyu organlarımız kanıyor... Rayiha.

• Tom Ford - Noir Extreme. 🙂

Yorum

• Bugünde more than words

Yorum

• Yves Saint Laurent Kouros

Yorum

• Mugler - pureHavane

Yorum

İşleniyor...
                          X