Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Hazır evdeyken bir bileğime Frapin l'humaniste, diğer bileğime Xerjoff Uden fıslattım

Yorum

• ajmal purely orient patchouli
      Açık alanda 40 mt den daha arkadaşların yanına varmadan o mesafeden ismini sordurdu. Tabi rüzgarın etkisi de hesaba katılmalı o yöne estiyse. Ajmal purely orient serisi gerçekten çok güzel farklı bir aurasi var.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• PERRIS MC.. CACAO AZTEQUE

Gourmand ve buram buram cacao bekledigim bir kokuydu.. ilk anda karabiber kokusu aldim...sonra tatlimsi cicekler eklendi.. en sonunda da sandal aldim.. cacao hic alamadim.🤷‍♂️

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Frederic Malle — Monsieur

Yorum

• Penhaligon's - Halfeti

Yorum

• PG Drama Nuui kullandım. Açılışı fazlasıyla yeşil ve kavuna benzer bir koku alıyorum. Orta ve son kısımlarında yeşilden karanlığa bir geçiş var diyebilirim. İndolik yasemin (Franck Boclet Jasmin gibi yoğun değil) ile baharatlar ve odunsu içerik güzel bir şekilde dengelenmiş. Ayrıca yasemin kullanımı bana gerçekçi geldi ve beni yazlığımızda geçirdiğim akşamlara götürdü. Son olarak feminen tarafa daha yakın ve performansı ortalama.

Yorum

• Kilian Angel’s Share

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Alviero Martini Geo Uomo. Normalde bir kokuda nane baskın kullanıldığında beni rahatsız eder fakat buradaki dengeli kullanımı hoşuma gitti.

Yorum

• sospiro ouverture

Yorum

• Gallivant İstanbul

Yorum

• MFK - Oud Satin Mood. Mutlu haftalar. 🙂

Yorum

• Memo African Leather kullandım. Baharatların baskın olup derinin arka planda kaldığı çok sıcak bir parfüm. Benzerine pek rastlamadım. Performansı da çok güzel. Kışın zevkle kullanıyorum.

Yorum

• Hermes Ambre Narguile

Yorum

• nishane b-612. pek sevmediğim bir koku oldu notlarını ayırt edemiyorum gereğinden fazla aromatik bir koku. sanki Y.S.L'nin vintage aromatik fujerlerinden birini kullanıyorum

Yorum

• Tiziana Terenzi Lillipur

Yorum

İşleniyor...
                                X