Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• revlon that man
    surekli tıraş sonrası ferahligini hissetmek güzel.

Yorum

• Aryan
      Aryan Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Çok hoş bir koku. İlk kokladığımda ben de benzer şekilde düşünmüştüm, tam da geleneksel tıraş sonrasına yakışacak bir klasik...

• Amouage - Opus XI
    başlangıçta çiğ yeşil mercanköşk, ortaya doğru kaydıkça kuru gri dumanlı deri yanında kirli denmeyecek kadar yumuşak, temiz denmeyecek kadar tozlu kuru odunsu ud bu mercan köşk ile birleşiyor. ortadan sonra bu yapı çok değişmemekle birlikte tozunu hafifçe açıyor. sona doğru gittikçe biraz daha belirginleşen yine yeşil-sarı çok hafif bir tatlılığı var, hanımeli çiçeğinin içindeki yapışkan tatlı sıvıyı andırıyor bana. kimileri basit deyip geçebilir ama benim için parfümde hammadde kalitesinin önemini, böylesine uyumlu kullanılmış bir kaç nota ile bu seviyede koku kalitesi ile kanıtlamış bir parfüm.

Yorum

• Amouage Journey Man

Açılışına hayran olduğum tenimde hep kalmasını isteyeceğim Amouagelardan..

Yorum

• Byredo Pulp kullandım Başlangıçta muhtemelen frenk üzümünden gelen ekşi domates kokusuna benzer bir koku patlaması ile başlıyor Orta bölümden itibaren elma şeftali gibi meyvelerin eklenmesi ile kremdi bir hal alıyor Performans mükemmel 8 saat sürüyor Beğendim 8/10

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Tom Ford Ombre Leather

Yorum

• Davidoff Horizon.. Turunçgiller ve hafif baharatlı havada öne çıkan greyfurt ve özellikle zencefilin her daim hissedildiği vetiver merkezli, hafif tatlı, yumuşak aromatik odunsu.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	Screenshot_20201205_091110.jpg
Views:	547
Size:	127.9 KB
ID:	187262 Evde kalınca favorim

Yorum

• Chanel allure homme'a devam.

Yorum

• amouage enclave

Yorum

• aqua dio gio profondo .. Açılışı çok güzel derin efil efil ...

Yorum

• Mfk-Grand Soir sevebildiğim nadir amber kokularından birisi gayet başarılı bir performansa sahip evin odalarını bir dolaştım her tarafa sinmiş. Ablam bu nasıl bir koku esir etti tüm evi dedi. 🙃

Yorum

• Marmaris büfe
                        Marmaris büfe Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Pişti olmuşuz, gerçekten çok iyi...

• furkan1001
                        furkan1001 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Bence de çok güzel parfüm Engin abi, ama ev ortamında pek gitmiyor onu anladım bugün. Ev’in içi sıcak olunca hiç gitmiyor galiba, benim için sorun yokta çevre pek hoş karşılamadı. 🙃

• Guerlain Patchouli Ardent, evde kaldığım güneşli sonbahar gününe çiçeksi topraksı güzel bir parfüm oldu. Guerlain'in les absolus d'orient serisinin parfümlerini epey seviyorum, başarılı bir seri bence.

Yorum

• LYRIC MAN & HABDAN

Haftasonu klasigim.. Haftaici dekant denedigim icin haftasonlari en sevdigim kokularimi kullanıyorum... Ikisini de cok seviyorum...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Clarins Eau Dynamisante. Tam eski kafa, Dior Eau Sauvage'ı da andırıyor.

Yorum

• Creed Aventus

Yorum

İşleniyor...
                            X