Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Versace Eros

Yorum

• Creed Royal Oud (Sofistik;, Odunsu, baharatlı kokumuz bugün bizimle)

Yorum

• Creed Aventus kışın daha güzel bence 🙃

Yorum

• Guerlian Santal Royal..

Meyveli gibi deri . Pek bi güzeldir .Oud da vardır içinde. mis.

Yorum

• Old Spice Edt

Yorum

• Chanel Sycomore. Zevkle kullanacağım bir vetiver yorumu. Ne çok ferah, ne çok karanlık. Tam kararında. Ortalama performansa sahip başarılı bir aromatik odunsu örneği.

Yorum

• Jpg fleur du male

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• DUNHILL..INDIAN SANDALWOOD

Sandal kokusunu zaten seviyorum... ama dunhill de degisik bir koku... bildigimiz klasik sandal kokularina benzemiyor... Ancak cok kaliteli... herseyiyle .. sisesi bile nedeyse yarim kilo... 😊

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• furkan1001
                    furkan1001 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Kremsi bir havada mı kullanımı ? Sandal’ın kullanımı farklı olabiliyorda abla.

• tiziana terenzi ursa yorumları okudukça denemekten çekindiğim bir parfümdü özelikle başlangıcı hakkında yapılan yorlar, sonunda denedim o kadarda korkulacak bir parfüm değilmiş hatta gayet hoşuma gitti

Yorum

• ali
                    ali Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Denediğiniz yeni üretimlerdense, başlangıcındaki zorlayıcı kısım eskilere göre törpülenmiş. Gerçi eski üretimlerdeki o zor kısım bazılarımız için hiç de zorlayıcı bulunmuyor

• RİYAFES
                    RİYAFES Yorumladı
                    Yorumu düzenleme

• Hermes cuir d'ange. Enfes bir deri yorumu

Yorum

• Guerlain - L'Homme Ideal Edp.

Yorum

• Splitten yeni geldi, taze taze bir fıs Pekji Odoon fıslattım.

Yorum

• Nishane Sultan Vetiver bugünkü soğukta daha da güzel oldu. Sabah 8 gibi kullanmama karşın hala burnuma geliyor kokusu. Çok seviyorum bu parfümü.

Yorum

• Dior Homme Intense 2011 Batch

Son 12 Ml Kaldı.😭😭😭😭😭

Yorum

• Zoologist - Tyrannosaurus Rex
                            Kafurik defne yaprakları, neroli ve yoğun karabiber ile aromatik tatlı koyu turuncu - parlak yeşil, mentollü yakıcı ferah bir açılış. ardından karabiber ve defne yaprakları çabucak uçup kendini çam tütsüsüne dönüştürüyor. bu aşamada da tütsü oldukça yoğun fakat tek başına değil. neroli de yavaşça champaca ve gül ile birleşiyor ve çam tütsü tabakasına çok yakışmış olan tatlı portakal kabuğu-gül yaprağı reçelli bir tabaka oluşturuyor. yaklaşık 20-30 dk süren bu aşama çam tütsüsünün daha da yoğunlaşması, portakalsı tabakanın azalması ve soğuk-yumuşak pembe gülün öne çıkması ile T-Rex sıfatına daha da yaklaşmış kust kökümsü tozlu sıcak dumanlı bir ton kazanıyor. 2 saatin sonunda gül iyice azalıyor, çam tütsüsü aynı dumansılıkla birlikte daha da yoğunlaşıp reçineli-deri akoru sağlıyor. buhur resinoid yerine yağ olarak kullanılmış muhtemelen, damla sakızsı ferah temiz bir doku sağlıyor. özellikle Sandal-Buhur bu son kısımda gittikçe daha da belirginleşiyor ve reçine ve tütsüyü parfüm tenden ayrılana kadar başarılı şekilde sakinleştiriyor. Civet iyi ki de hissetmedim, yakışmazdı bence.
                            Afişine bakınca daha gözü kara bir parfüm beklemiştim. Evet tütsü epey yoğun ama başta aromatik, ortada çiçeksi, sonda sakız ve odunsu tatlı-yumuşak dokunuşlarla oldukça süslenip zenginleştirilmiş; çölden ziyade sıcak tropik ormanların içindeki bir dinazoru andırıyor. Beni ters köşe yapsa da T-Rex'i bu açıdan yansıtmaları da takdire şayan ve oldukça başarılı ve sanatsal. Yine de Zoologist'ten -bu sefer eskisinin üretimini durdurmadan- Prin Lomros'a bunun için de bir teklif götürmelerini bekliyorum.

Yorum

İşleniyor...
                            X