Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ne kadar parfüm denersem deneyeyim benim için hep ilk 5'te yer alacak olan, ilk göz ağrılarımdan Dolce Gabbana The One Edp kullandım.

Yorum

• Tmov-Arabesque mutlu pazarlar. 🙃

Yorum

• Nishane Unutamam...

Yorum

• Ultra Male... benim zevkim için çok ama çok tatlı... (pazar denemesi)

Yorum

• orangeverte
            orangeverte Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Katılıyorum bir kere denemiştim bana da çok tatlı gelmişti.

• Rayiha
            Rayiha Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Kadınlar için olan şişeye konsa da popüler olurdu eminim. Bana oldukça feminen gelmişti.

• itsmebruce
            itsmebruce Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            çok nadirde olsa tatlı/feminen kokuları sevebiliyorum, ama bundan direk uzaklaştım.. (dekant çöpe) pazar günlerini bu yüzden seviyorum riskli denemeler yapabiliyor insan..

• Ormonde Jayne - Montabaco Intensivo

Yorum

• uncle-benjen
            uncle-benjen Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Orman yerlileri Uğur için "arasıra şehre iner ve 10 kaplan gücünde Montabaco sıkar" derler..

• Ugur
            Ugur Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Reformüle olunca yeniler malesef elimdekiyle gittiği yere kadar. obsesiflik başa bela doktor. Gıdım gıdım sıkıyorum yarım kaplan gücünde

• Seneler önce Versace Crystal Noir EDP almıştım. Kokusunu beğensem de, herkesin çok kalıcı, koridor parfümü dediği bu parfüm bende silik durdu. İstediğim performansı alamadım. En son Sephora alışverişimde Crystal Noir minik deneme boyunu verdiler. Kullandığımda, elimde olandan çok daha farkedilir, net ve keskin geldi kokusu. Daha çok hoşuma gitti. Şişenin altına baktığımda edt olduğunu gördüm. Ya benim elimdekinde bir sıkıntı var, ya da edt si daha performanslı.

Yorum

• Dün gece hırkamın koluna 1 fıs sıktığım Molinard Habanita tüm gün varlığını hissettirdi. Eski moda, hafif baharatlı, pudralı bir koku. Elimdeki güncel EdP versiyonu. Nota nota ayırmak çok güç, oldukça kompleks bir parfüm bu. Tüm notalar birbiriyle kaynaşarak etkileyici bir bütün oluşturuyor. Yine de biraz tarif etmeye çalışırsam, ilk anlarda parlayıp sönen çiçeksilik, yerini hafif tatlı ve baharatlı bir kokuya bırakıyor, dipte ise en çok sakız ve muskatı hissediyorum sanırım. Dışarıda hiç kullanmadığım, özledikçe evde sürdüğüm, bana kendimi konforlu hissettiren bir parfüm. Erkek kullanımı için de oldukça uygun olduğunu düşünüyorum.

Yorum

• Dior Homme Edt.

Yorum

• Lancome Hypnose

Yorum

• Off hava buz gibi içimizi ısıtmalık Roje Dove Enigma hem lüks, hem kalite, hem bir şaheser.

Yorum

• orangeverte
                    orangeverte Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    furkan1001 Furkan hocam çok dikkatimi çekmeye başladı bu koku. Bir gün bir gaz kesecem ama hayırlısı bakalım....

• furkan1001
                    furkan1001 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Hasan hocam altın kuralımız denemeden almıyoruz, zaten denedikten sonra aşık oluyoruz 🙃

• orangeverte
                    orangeverte Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    hahaha haklısın Furkan hocam Bakalım bir ara deneriz nasipse....

• Terre d'hermes edt

Yorum

• Nishane - Hacivat.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	E029DA14-09D6-44D1-ADCB-4B05567C9DCA.jpeg
Views:	216
Size:	2.60 MB
ID:	186415 simdi ilkin frassai seni hic begenmemistim yavrum.. halbuki bi yasemin parfumu olarak -ki ben taparim yasemine.. en bariz ornek mugler alien- sevmem gerekirdi seni.. hatta ve kata elden cikarmak istedim ve gerekli girisimlerde bulunmaktan da cekinmedim..(cik cik neyse bugun tekrar elime aldigimda dedim ki’cok acimasizsin sen kizim..’ devam ediyoruz seninle, yaseminine kurban

Yorum

• orangeverte
                      orangeverte Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      şu çok bahsi geçen ' kısık ateşte haa...' bir iki splitte vardı boş geçtim , bakalım başka zaman belki....

• Tom Ford Oud Wood..

Yorum

• orangeverte
                      orangeverte Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Bunun elimde 20 ml.lik dekantı vardı . Kızkardeşim dahil etrafımdaki herkes , ben hariç, çok beğeniyordu. Ben hızlı bir yargıyla kendisinden kurtuldum ama sonra udlu kokular da hoşuma gitmeye başlayınca keşke elden çıkarmasaydım dedim. Maalesef insan elindekinin kıymetini bazen kaybedince anlıyor

• itsmebruce
                      itsmebruce Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Hocam kesinlikle katılıyorum çünkü zaman içerisinde değişebiliyor beğeni, bence kurtulmaya hiç gerek yok. Yarın bir gün pişman olurum diyerek ben hep alıyorum

• Masque Milano Russian Tea kullandım. Deri ile kırmızı meyvelerin çay ile başarılı bir kompozisyonu. Dumansı yönü rahatsız etmeyen bir şekilde işlenmiş, başarılı.

Yorum

• Acemiburun
                      Acemiburun Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Hala dekantını bulamadım şunun

• vagonlar
                      vagonlar Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Ben de uzun zaman önce almıştım sanırım hocam.

• Lostcode
                      Lostcode Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Gerçekten kaliteli bir parfüm ama kullanımı çok kolay değil şahsen beni çok zorladı bitkisel tarafı sanırım nane'den geliyor merak ederek almıştım ama kullanamayacağımı anlayınca elimden çıkardım maalesef ya sev ya terket
                  İşleniyor...
                  X