Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Serge Lutens-Chergui
    Uzun zaman oldu kullanmayalı baya özlemişim; içimi ısıttı.

Yorum

• Profumum Roma Fumidus kullandım. Vetiver ile viski uyumu gayet iyi ve buna eklenen dumansılık harika. Bence yanık ve dumansı vetiver sınıfının en güzel örneklerinden birisi. Açılışı bu tarzı sevmeyenler için oldukça ağır gelebilir ama neredeyse 30 dk içinde biraz hafifliyor. Çok fazla değişim göstermese de kullanırken çok keyif aldığım bir parfüm.

Yorum

• REGALIEN...

Haftasonu icin eve dekantlarimi getirdim ve denedim. Regalien parfumleri, trend olan sevilen parfumlerin uygun fiyatli klonlari..

HAZZ... Guzel bir Xerjoff Lira klonu
        ANTIDOTE.. Xerjoff Naxos .. cok benziyor... MYSTIC...Xerjoff Alexandria II klonu ..
        Alex inizi kullanmaya kiyamadiginizda Mystic iyi bir kurtarici

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• 90'ların havasını günümüze taşıyan Emmanuel Ungaro Pour Homme III kullandım.

Yorum

• Amouage - Enclave parfümün her anı ayrı keyif veriyor açılışı hafif tatlılık barındıran naneyle yapıyor bu kısımda nane ve tarçın baskın ama rahatsız etmiyor şahsen aşırı tarçın kokan parfümler hoşuma gitmiyor normal şartlarda ama Bunu sevdim daha sonra parfüme vetiver ve Gül ekleniyor bu kadar farklı notayı bu kadar güzel birbirine işlemek de ancak usta parfümör Julien Raquinet’e yakışırdı gerçekten kullanması keyifli bir parfüm yapmış Russian Tea,The Moon,Fidelis i kullanan arkadaşlar az çok ne kadar kaliteli bir iş olduğunu tahmin edebilir Rönesans serisi diğer Amouagelar gibi Ortadoğu kültürüne ait izler taşımıyor daha Avrupai kokular yapmış marka iyide yapmışlar ben Enclave da Meander de beğendim performans ise markanın şanına yakışacak türden sıcak yaz ayları hariç her mevsim kullanılabilecek bir parfüm

Yorum

• furkan1001
              furkan1001 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Bir de kırmızı renk şişeli olan vardı onu denedin mi ? Umut Kardeşim🙂

• UmutAras
              UmutAras Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Crimson rocku denemedim maalesef

• Bugün Elie Saab Le Parfum kullandım. Güzel bir parfüm. Ben çiçeksi parfümleri sevsem de, çok fazla portakal çiçeği kokulu parfüm hayranı değilim. Daha çok menekşe, gül , iris seviyorum. Bu parfümü de değişiklik olsun diye almıştım. Kokusu çok tarzım olmasa da beğeniyorum ama çok kalıcı denilen bu parfümü üzerimde çok hafif hissediyorum. Ara ara tazeleyerek kullanıyorum.

Yorum

• Nishane ege

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Baccarat Rouge edp kullandım bugün. Bu parfüm bana yeni yıl, noel dönemlerini anımsatıyor hep. Evin kapısına da yılbaşı süsü asıldı. Artık bu yıl bitsin.

Yorum

• Mazzolari - Lui
                  Bu parfümü Zoologist yapsa ismi Mole (köstebek) olurdu sanırım. Başlarda civet'in kirliliği oldukça baskın 5 dk.ya yatışıyor. tatlılığı oldukça az kalın labdanum ile birleşik kirli nemli humuslu toprak şeklinde devam edip yaklaşık 1 günün sonunda, bu sefer temiz labdanum temeline oturuyor.
                  şöyle söyleyeyim, bu parfümü sevmek için bağ bahçe tarla işleri ile uğraşmayı bizatihi sevmeniz gerek
                  Son Düzenleme Asaid; 29-11-20, 17:18. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Valentina edp.. Çok kaliteli bir vanilya kullanılmış bu parfümde; diğer notaları ise (bergamot, sedir, yaban çileği) az az duyumsuyorum, trüf mantarı ile kremsi bi yapıya bürünmüş.. Çok hoş, sanırım 80ml’ini de alacağım zira ülkemizden çekiliyor imiş valentino parfümde..

Yorum

• Swann
                      Swann Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Bi ara resmini de çekip atacağım da ilham gelmiyor

• teafortwo
                      teafortwo Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Hey gidi hey tanıtım yüzü olarak Freja Beha Erichsen kullandıkları için ilgimi çekmişti..Androjenliği ile dikkat çeken güzelim modeli azıcık haylaz ama hanım hanımcık bir portreye sıkıştirdiklari için sinir olmuştum, protesto edip denememistim Valentina yı uzun süre haha Ama sonradan baktığımda hoşuma gitmişti..

• Swann
                      Swann Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      teafortwo reklamı yeni izledim de cidden tepkim sizinki gibi ‘haha’ oldu

• Bugün Estee Lauder Pleasures kullandım. Çok taze, keskin, duru bir çiçek buketi. Çiçeksi bir parfüm için kalıcılığı gayet iyi. Kullanan kişileri hemen farkederim. Karakteristik ve kendini hissettiren bir kokusu var. Bu tarz parfümler arasında en iyilerden bence.

Yorum

• Grand soir... bayılıyorum bu kokuya

Yorum

• loewe solo

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Gianfranco ferre for men vintage.

Yorum

• JPG - Ultra Male.

Yorum

İşleniyor...
                            X