Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Amouage Memoir.

Şişesi kadar karanlık değil. Çok değişik bir eser. Yanlız biraz tek düze ilerliyor.

Yorum

• İzmirli arkadaşlar, iyi misiniz?

Yorum

• Mehmet hocam yazmis ona cevaben yazdim... cok sukur iyiyiz ama psikolojim berbat

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Rayiha
          Rayiha Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Hepimize geçmiş olsun. Çok korkutucuydu. Kalanlar sağ salim çıksınlar inşallah.

• Odeme basligi altina yazdim...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Perris Patchouli Nosy Be

İzmir'de yaşayan herkese çok büyük geçmiş olsun.

Yorum

• CD - Ambre Nuit. Rabb’im bütün ihtiyaç sahiplerinin yardımcısı olsun. Yaralananlara acil şifa, vefat eden vatandaşlara da rahmet diliyorum. Geçmiş olsun İzmir.

Yorum

• İzmir ve çevresindeki tüm arkadaşlara çok geçmiş olsun🙏🏻
              Benim annemler ve kardeşim Aydın da. Onlar da çok korkmuşlar. Kuşadası’ındaki komşularımız ayakta zor durduk, duvarlardaki çerçeveler yerlere düştü dediler. Gerçekten çok korkutucu. Allah beterinden korusun🙏🏻
              Ben bugün L’ombre Des Merveilles kullandım. Çok seviyorum kokusunu. Kendimi daha iyi hissetmemi sağlıyor.

Yorum

• Serge Lutens Feminite du Bois. Chanel Egoiste'e oldukça benzettiğim bir parfüm.

Yorum

• PDM - Oajan

Yorum

• Güne pozitif başlamak adına Olympea Edp.. İlk defa denedim aynı zamanda, kapağı kokladığımda ağır bi koku geliyordu başta korktum; sebebi su yasemini imiş meğer.. Kullandıkça amber, citrus gibi tatlı notalar eşlik ediyor hatta tuz bile varmış olympea’da.. (tuzlu vanilya)
                    Peki bana isminin hakkını veren bi parfüm gibi geldi mi, hayır.. Olympea iddialı şişesiyle pek de Roma’ya ışınlayamadı beni.. =D Mesela sandal ağacını az daha fazla kullansalarmış, ne biliim daha tozlu bi karışım olsa imiş keşke..

Yorum

• Bond 9 Signature - Tonka Fasulyesi, Hindistan Cevizi, Meşe Yosunu <3

Yorum

• Bugün de L’ombre Des Merveilles kullandım. Bu parfüm beni kendisine bağladı. Verdiği ferah, ışıltılı, kaliteli hissi çok seviyorum.En sevdiğim Hermes oldu diyebilirim. Bu sabah sıktığımda, eşim çok tatlı birşey kokuyorsun sen dedi. Ama diğer parfümlerine hiç benzemiyor. Çok değişik bir kokusu var dedi. Kaç gündür aynı parfümü sıkıyorum, hergün farklı bir yorum yapıyor. Tek ortak nokta çok değişik demesi☺️Sonrasında çok tatlı narenciyeler, tam yazı hatırlatan bir koku dedi.Evet, bu konuda haklı. Bana da yaz gecelerini hatırlatıyor.Deniz, yıldızlar, hafif tatlı bir esinti.Diğer Merveilles lerden daha tatlı, ama aynı zamanda daha ferah. İlk başlarda kalıcılığından çok emin olamamıştım ama şimdi daha fazla hissediyorum kokusunu.Nefis bir parfüm💙

Yorum

• Swann
                          Swann Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Sihirli iksir gibi cidden, çok hoşlaşıyorum ben de, yazın almak istiyorum şişeli

• Libra
                          Libra Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Gerçekten öyle👍🏻Ben yazın almıştım ama şimdi daha keyifle kullanıyorum. Yazı, denizi hatırlattığı için çok hoşuma gidiyor. Moral veriyor.

• MDCI Chypre Palatin

Yorum

• PDM Pegasus

Yorum

• Frassai - Teisenddu.. Sezon Açılış Spliti içinden edindiğime en memnun olduğum parça oldu.Tatliliktan genel olarak çok hoşlanmasam da, esmer şeker etkisi azalınca muskat ve ardıç pek güzel toparlıyor.

Yorum

• omerikb
                              omerikb Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Bende beğeniyorum
                          İşleniyor...
                          X