Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• CD - Ambre Nuit.

Yorum

• Aksam keyfine fislattigim Amouage Beach Hut'in esintileriyle sabah cok mutlu uyandim. Bu kokuya gittikce daha cok alisiyor ve seviyorum. Bastaki gereksiz ve ayarsiz kuvvetli naneyi asinca parfum gercekten mukemmele yakin. Viking'den daha viking sanki.

Bir de bu basliga parfum ismi yazip gecilmesine siddetle karsiyim. Banane ne kullandiysan. Iki yorum bilgi okuyalim diye giriyoruz, gunluk excel dosyasi olmus baslik. Ozellikle arama fonksiyonundan bir parfum ismi arayip yorumlari okumaya calisinca daha fena ortaya cikiyor, buyrun deneyin

Yorum

• Değişmeyen sofistike ve karizmatik beyefendi....

Click image for larger version

Name:	christian-dior-homme-intense-edt-100ml-erkek-tester-parfum-erkek-tester-parfum-christian-dior-7902-76-B.jpg
Views:	207
Size:	22.3 KB
ID:	182527
        Ekli Dosyalar

Yorum

• Sonertan
          Sonertan Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Uzun yıllar tacı elinde tutacak harika bir parfüm

• FM Promise

Yorum

• Prada İris Cedre

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Tom Ford - Ombre Leather .. Çiçeksi bir deri.. Performansını da çok beğeniyorum. Acayip iltifat alıyor serin havalarda.

Yorum

• Roberto Cavalli Uomo La Notte

Baskın misket açılışından sonra yormayan deri notası ile gelen kakule. Sonbahar jokeri. Performans olarak çok tatmin etmese de günlük giyilebilirliği yüksek.

Yorum

• V Canto İrae.

Yorum

• JCB Ombre Rose, bir haftalık da olsa biraz dinlendiği için yumuşamaya başladı galiba. Açılışını zaten beğenmiştim, ilk andaki o eski moda makyaj kokusuna henüz başka bir parfümde rastlamış değilim. Umarım sonraki fazlarda burnumu yoran aldehitlerin etkisi biraz daha azalır. Gerçekten de gülkurusu rengi çağrıştıran ve zamanının çok gerisinde, bir hayli nostaljik bu parfümle, ilerleyen zamanlarda tamamen barışabilmeyi umuyorum

Yorum

• terre d'hermes 2008. ara sıra sıkılırım ara sıra müprelası olur günlerce kullanırım. elimdeki 2008 şişesi.kaç tane dekant aldım hatırlamıyorum hiç bir zaman bir birini tutmuyorlar.bendeki versiyonda nota kayıpları başlamış olabilir bu yğzden ilk çıktığı zamanlarda kullandığım terre'ye pek benzemiyor portakal patlaması kısa dip notalara çabuk geçiyorum.diplerindeki sabunsuluk bile beni mest etmeye yetiyor

Yorum

• FRANCESCA BIANCHI.. LOST IN HEAVEN

2 fıs odalari doldurdu... parfum dedigin boyle olacak...Cok guzel ama maskulen.. Tarz.. class... cool bi havasi var... hic kimse kokuyu hissetmedim diyemez...👍
                      SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Etat libre orange - Je suis un homme

Yorum

• Penhaligons Castile , sabunsu sivri uçlu şık kimseyi rahatsız etmeyen bi koku .Bizim sabunsuluk anlayışımıza yakın olmasada genede lüx bi sabun kokusu oldugu bariz belli. Herseye ragmen beni heyecanlandirmadi .

Yorum

• Herkese güzel günler dilerim. Uzun süredir forumu takip ediyorum kapsamlı ve güzel bir platform. Işlerimden ötürü çok sosyal medyada vakit geçiremiyorum ancak güzel splitlere dahil olabilmek için daha sık takipte olacağım.

Bugün kilian royal leather ile günü geçirdik.

Yorum

• Portrait of a lady - kalıcılığına hayran olduğum, günlerce üzerime yapışacakmış gibi performans hissettiren güzellik bugün bana eşlik etti.

Yorum

İşleniyor...
                              X