Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# 1 Haziran Normalleşme Spliti 😁 #

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• $ Ödeme tablosu OK! $

Yorum

• Ödeme tamamdır hocam emeğinizden ötürü teşekkür ediyorum.
      ​​​​

Yorum

• Mustafa Bey merhaba,

Ödemeyi yaptım. İletişim bilgilerini özelden gönderdim.

Emekleriniz için teşekkürler.

Yorum

• Mustafa hocsm ödeme işlemi tamamdir adres bikgilerini ozelden yazacağım.tesekkur ediyorum..

Yorum

• $ Ödeme tablosu güncellendi. Gelen ödemeler sayfadan çıkarıldı $

Yorum

• $ Arkadaşlar son ödeme günü yarın. Lütfen riayet edelim ki dağıtım uzamasın. Özel durumu olan bir üyemiz var ise bana özelden bilgi verebilir. Herkese saygılar sunuyorum.. $

Yorum

• Ödeme tamamdır, kolay gelsin.

Yorum

• Ödeme yapılmıştır, kolay gelsin

Yorum

• $ Ödeme tablosu güncellendi. $

Yorum

• # Parfümlerin tamamı sipariş edildi. Elime ulaşan ve ulaşmayan parfümler var dolayısıyla. Dağıtım bu haftayı geçti. Önümüzdeki hafta içinde hepsi ulaşacak ve tamamlanacak diye düşünüyorum. Keza boş şişeler bile hala kargoda. Ah Aras Kargo Neyse.. Bu durumda L'Artisan & Serge Spliti ile birleşik gönderim yapılacağını da belirtmiş olayım. Parfümleriniz en geç Bir sonraki hafta içinde elinize ulaşmış olacak. Yani 29 Haziran'ı takip eden hafta içerisinde.. Elimde olmayan gecikmelerden ötürü herkesten anlayış bekliyorum. Hepinize mutlu ve sağlıklı hafta sonları dilerim. #

Yorum

• # Veeee gecenin ilk bomba haberi! L'Artisan Fou d'Absinth bir yanlış anlaşılma üzerine iptal edilmiştir. Aşağıda isimleri yazan arkadaşlara ödemelerinin iadeleri yapılacaktır. IBAN bekleniyor #

Aryan
                        ebileydi

Yorum

• Aryan
                          Aryan Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Kalan sağlar bizimdir, mesaj atıldı

• Selective44
                          Selective44 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Tüh kötü oldu bu umutluydum kendisinden. Ben bu splitin ödemesini yapmıştım gerçi hocam. Geriye iade kısmı kaldı o halde.

• # Ne olur ne olmaz diye, 5 Haziran'da Çiçeksepetinden sipariş geçtiğim Guerlain Homme Ideal Cool isimli parfüm, bugün 19. gün olmasına rağmen hala kargoya verilmediğinden tarafımca iptal edilmiştir. İade ödemelerini yapabilmem için bana IBAN bilgilerinizi göndermeniz gerekmektedir. Bir başka çözüm yöntemi ise parfümü başka bir yerden tedarik etmek. En uygun Boyner'de var o da 590'a geliyor maalesef. Ortak görüş ne ise ona uyulacaktır. #

(çiçeksepeti adı altında alışveriş yaptığımı sandığım bu ürünün detayına dikkat ettiğimde "cosmoland" isimli bir satıcıya ait olduğunu öğrendim. Gerekli tüm şikayetler yapılacaktır)
                        Son Düzenleme cantona8; 24-06-20, 16:52. Tarafından yapıldı.

Yorum

• furkan1001
                          furkan1001 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Genel iptal edilsin diyor ben şişeyi istememe rağmen genele uyuyor bende iptal edilmesini talep ediyorum. Önümüzde ki splitte koyarız 😂

• cantona8
                          cantona8 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Dilerseniz aynı şekilde bir sonraki splitime de koyabilirim ama katılımcılar aynı olur mu onu kestirmek mümkün değil. En iyisi siz IBAN gönderin bana arkadaşlar.

• furkan1001
                          furkan1001 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Diğer splitte olması ve benim şişeli almam için size ricalarımı sunuyorum hocam 😊 burada iptal edildi elimizde olmayan sebeplerle maalesef

• # 6 günlük uğraş sonucunda, kargolarınız hazırdır arkadaşlar. Böyle eziyet görmemiştim. Bu kez abartmışız sanırım Iki split. 700e yakin dekant ve parfüm tek tek sarıldı ve paketlendi. Dolayısıyla hatalarım olabilir. Kargolarınız ulaştığında eksik parfümleriniz olduğunu fark ederseniz bana mutlaka bildirin. Kargo ödemeleri tarafımdan karşılanarak gönderimleri yapılacaktır. #

Yorum

• Asaid
                          Asaid Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          👏🏻anlatmaya gerek yok görüyorsunuz 😁

• cantona8
                          cantona8 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim

• Medea
                          Medea Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Sen manyaksın Mustafa ve kesinlikle bir doktora görünmen lazım. Katılmamış olsam da eline koluna sağlık

• emeğinize sağlık

Yorum

• Vallahi çok büyük emek kardeşim, ellerine sağlık tekrardan.

Yorum

İşleniyor...
                          X