Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# 1 Haziran Normalleşme Spliti 😁 #

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Kusura bakmayın Penhaligon's dünyasına dalınca liste dışına çıkmışım 😋

Yorum

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Estağfurullah Hiç indirim yapmamışlar. Sanırım çok satan parfümleri ayrı tutmuşlar. Halfeti vs

• Odin 07 Tanoke
    Parfums de Marly Darley

Ramon Monegal La Isla Blanca

5'er ml bunlardan ilave edelim. Söz vermiştim kendime epey bir süre dekant almayacağım diye artık, dayanamadım yine.

Yorum

• Selective44
      Selective44 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Oud imperiale buyurmaz mısınız

• furkan1001
      furkan1001 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hahahahaha burası iyice panayıra döndü ya güzel güzel eğlenceli 😂

• Selective44
      Selective44 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bazen eğlence gerekiyor özellikle şu günlerde sanırım bunlara ihtiyacımız var.

• Aslında bu penhaligons un elle tutulur 2 kokusu var Halfeti ve sartorial uyanıklar ikisinde de indirim yapmamış Bu arada ben Ysl opium hayranı olarak LP9 aldım indirimden bakalım bugün yarın elimde olur gelince ayrıntılı yorum yaparım lp9 hakkında,spilitten almak isteyen arkadaşlar da fikir edinmiş olur

Yorum

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bekliyoruz hocam. Ben unuttum gibi bir şey kokusunu. Uzun zman oldu.

• # Bilgi mesajı #

Splitte 3 çeşit parfüm bölüştürmesi yapılmaktadır.

1- Yalnızca "tamamı dolunca" bölüştürülecekler,
    2- Tamamı dolmazsa "şişeli haricindeki dekant talepleri" verilecek olanlar,
    3- Yalnızca "dekant olarak" verilecek, şişesi paylaşılmayacak, forum içinden tanıdığımız ve eski üyemiz sevgili F.essence oud Ersin beyin parfümlerinden verilecek olanlar.

Örnek 1;
    Amouage Overture isimli parfümde, splitin tamamlanacağı son günde 20ml açık kaldı. Kimse talep etmediği için 20ml dekant ayırma imkanım olmadığı için şişe iptal. Bölüştürme negatif.

Örnek 2;
    Amouage Overture isimli parfümü alacağım kişi, split sonunda kalan 20ml dekant açıklığını kendisi almayı kabul etti. Şişeden kalan son 20ml dekantı kendisine yazdım ve şişeyi kapattım. Bölüştürme pozitif. Ya da Sadece dekant taleplerini verelim ama şişe bende kalsın dedi. Bu durumda 30ml dekantı isteyenlere dağıtmış olduk. Bölüştürme yine pozitif.

Örnek 3;
    Amouage Overture isimli parfümü sunan kişi, şişenin kendisinde kalmasını ama isteyen herkesin 60ml miktarda dekant alabileceğini belirtti. Fiyatı veya merak uyandırıcılığı göz önüne alındı ve bölüştürmeye eklendi. 5ml de talep edilse, 60ml de talep edilse dekant isteyenlere gönderilecektir. Dolma-dolmama ya da talebin miktarı meselesi önemli değil, talep edilip edilmemesi önemlidir. Bölüştürme pozitif.

Tüm parfümhobisinin ve memleketimizin Covid-19 Negatif olması ve öyle kalması ümidiyle...
    Son Düzenleme cantona8; 05-06-20, 13:49. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Benim talep ettiğim şişelerden açıkta kalanları bana yazarsın sorun yok şekerim.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
        Benim talep ettiğim şişelerden açıkta kalanları bana yazarsın sorun yok şekerim.
        Amouage Overture uzerinden gitmekte herhangi bir subliminal mesaj gecmemistim ama

Yorum

• Mancera oud lemon mint 10 ml
          mancera cedrat Boise 10 ml alabilir miyim

Yorum

• Habdan ve Darley 5ml. rica ediyorum

Yorum

• Montale Aoud Cuir d’Arabie dolmazsa hepsini bana yazabilirsin hocam.

Yorum

• # Talepler OK! Penhaligon's OPUS 1870 için talep bu seviyede kalırsa 50ml'lik şişesine dönüş yapılacak ve kapatılacaktır. Bilgi. #

Yorum

• Benim 5 ml Penhaligon's Zizonia talebimi iptal edelim, yerine 5 ml Guerlain L'homme Ideal Cool, 5ml Geoffrey Beene Bowling Green ve 5 ml Linari Fuoco Infernale alayım.
                  Son Düzenleme Myrkur; 05-06-20, 17:54. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Merhaba
                    Linari infernale 5ml talebimi 10 ml yapıp
                    TT Casanova 5ml ekler misiniz.

Yorum

• cantona8
                      cantona8 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Infernale hakkinda ben de cok ilgi cekici birkac sey okudum. Bakalim ne cikacak?

• Gokay000
                      Gokay000 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Linari nın en iyisi deniyor ama bakalım.

• Benim Behique talebim iptal.
                    Linari Infernale 5ml olsun yerine

Yorum

• # Talepler girildi. Normal şartlarda ekleme yapılmayacaktı. Fakat özel bir sebepten dolayı birtakım parfümler eklenecektir. Hazır ekleme yapılacak iken şişeli almak istediğiniz veya paylaşmak istediğiniz parfümler var ise yazınız. Bu gece talep girilmemiş olan parfümleri çıkarıp yerlerine onları ekleyeyim. Önümüzdeki hafta içi talep alma işine şekil vermiş oluruz. Makyajtrendi siparişleri verildi. Onların da ulaşması biraz zaman alabilir. O yüzden süreyi de biraz yaymak durumunda kaldık. Saygılar. #

Yorum

• furkan1001
                        furkan1001 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Talep süresi uzadı mı

• cantona8
                        cantona8 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Yok hocan zaten onumuzdeki hafta bitecekti de ben erken kapatmayi düşünüyordum. Bu eklemeyle de biraz oyalaniriz. Siparislerini acele isteyenler olursa eger bana ozelden ulassinlar. Elime ulasanlar, odemeleri gonderilmis olmalari kaydiyla yollamaya calisirim

• Renier De Lirius ve Renier Behique den son kalan ml leri bana ilave edebilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                      X