Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Bol v'li Split # (TAMAMLANDI)

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Orjinal yazı sahibi: Cakalcarlos View Post
    Vay beeee

Keşke silmeseymişim sayfalarımı... O zmanki malum durumlardan sebep yönetime kızıp üyeliğimi silmiştim. Şimdi ise üzüldüm

Güzel bir arşiv yapardık. Yıllar geçmiş ama resmen birlikte büyümüşüz, tecrübelenmişiz bu hobide... Bir de ne insanlar geldi geçti... Ben de iyice hancı gibi oldum valla

Yorum

• Cakalcarlos
      Cakalcarlos Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hakikaten “ vay beeee”
      emekliliğin geldi 😃
      Çıraklık dönemi eserleri olarak arşivde kalabilirdi. Çıraklık desem de parfüm fiyatları uygun olduğu için çok kapsamlı oluyordu.
      10ml -20 ml yazmak kolaymış fiyatlar iyiymiş
      5-6 lira olan kokular lüks kaçıyordu .

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Valla öyle pehhh

• Kargomu eksiksiz teslim aldım, emeğinize sağlık Mustafa hocam.

Yorum

• Kargo ulaştı Hocam, sağ olasın.

Yorum

• Teşekkürler hocam elinize sağlık, bayram şekerlerimiz geldi..

Yorum

• Ben de aldım kargomu, teşekkürler elinize sağlık

Yorum

• Sağ olsunlar ben adreste olduğum halde gelmeyip adreste bulamadık diyip not bırakmıslar sözde. Gidip şubeden kendim alacağım şimdi.

Yorum

• Kargomu teslim aldım. Teşekkür ediyorum.

Yorum

• Bana da ulaştı teşekkürler. O kadar çok söylemişim ki hangisini deneyeceğimi şaşırdım valla

Yorum

• Keyif ve sağlıkla kullanın arkadaşlar. Umarım "ıyk bu da neymiş" dediğiniz bir parfüm çıkmamıştır

Yorum

• cantona8
                    cantona8 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Myrkur aşağı yukarı ben de ikisini tutmamıştım pek. Yani kilise tütsüsü zaten sevmiyorum onu bilen biliyor da. Crime dan beklentim çoktu. Hiç bekledğim gibi çıkmadı. Bedava verseler kullanamam. Şimdi umarım birileri çıkıp "höt" demez bana. Yok yok, demez

• Myrkur
                    Myrkur Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    cantona8 Aynen öyle hocam. 140 küsür parfüm denedim, crime en tahammül edemediğim parfüm oldu şimdiden. Tmov da ilk 5 e oynar. İşin ilginç yanı ikisi de fragranticada çok yüksek puana sahip.

• cantona8
                    cantona8 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Hocam ben fragrantica'ya içerisinde neler olduğunu görmek ve hangi sınıfta yer verildiğini öğrenmek için bakıyorum. Yoksa şimdi burada bahsedeceğim çoğu parfüm için beğeni puanı düşük olacağından ilk etapta pek şans verilmeyecekler. Bir de bu işin temeli zevk meselesi. O yüzden bol bol deneyin diyorum ben herkese

• Hocam eline saglık geldi benim kargomda, lune feline in kutusuna ayar oldum valla çok şık ama matruşka bebekleri gibi. Tonka majestic ise tonka imperial pure havane naxos her koklamam da içinde tnka olan başka bir parfümü hatırlattı ilk 10 dk da bakalım nereye gidecek

Yorum

• ntmm22
                    ntmm22 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Katılıyorum hocam performans olarak naxosu aratacak gibi, koku olarak güzel tabi ki, still life in rio yu denemiş begenmiştim tam kör alış sayılmaz benim için ama aklımda ki gibi de değilmiş deniiyoruz bakalım

• Cakalcarlos
                    Cakalcarlos Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Tonka makestic bana Naxos -pure Havane gibi tatlı gelmedi . 1888’dekini andıran baharatlı amber kokusu aldım . Başlarda acı,tozlu biraz da yanık yanık koktu. Siz tonkayı çok iyi seçebildiğiniz için sürekli kafanıza takılmış olabilir.

• cantona8
                    cantona8 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Tonka bana da cok geldi Cakalcarlos Ama dedigin parfum ile de benzer yani var evet simdi deneyince fark ettim ben de. Her seyden biraz gibi olmus.

• Paketi bende aldım yine şahane bir paketlemeyle karşılaştım öncelikle bu detay için ayrıca teşekkür ederim
                  Parfümlerle ilgili yorumlarımı yazacağım ama 6 parfüm deneme şansım oldu ortalamanın altına düşen bir koku yok
                  Bir başka splitte görüşmek dileğiyle diyerek bu postu da arşive doğru uğurluyoruz

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: UmuTzn View Post
                    Paketi bende aldım yine şahane bir paketlemeyle karşılaştım öncelikle bu detay için ayrıca teşekkür ederim
                    Parfümlerle ilgili yorumlarımı yazacağım ama 6 parfüm deneme şansım oldu ortalamanın altına düşen bir koku yok
                    Bir başka splitte görüşmek dileğiyle diyerek bu postu da arşive doğru uğurluyoruz
                    Buradan hareketle bir anket sayfası açacağım Umut hocam Katılanlar neleri beğenmiş ya da beğenmemiş bir görelim. Bu da bizim forum belleğimiz olur en azından. Fragrantica kadar olamasak da

Yorum

• UmuTzn
                      UmuTzn Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Hayali güzel geldi kulağa Katılım için startı bekliyoruz o zaman Mustafa hocam Banana Republic nasıl güzel bir kutu yapmış bu arada tüm parayı ona vermişler diyecektim şişede çok şık çıktı

• Crime tam balon çıktı. Koku kötü olduğu için değil. Harbiden balon gibi kokuyor 😅

Yorum

• Kargom geldi Mustafa Hocam teşekkür ederim.

Yorum

• Kargo sağlam bir şekilde elime ulaştı. Emeğinize sağlık. paketlemeye ekstra özen gosterilmis. Teşekkür ederim.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                        X