Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Ajmal Purely Orient Spliti Ödeme Toplama Ve Dağıtım

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Altuğ hocam kargoyu aldım, eline sağlık teşekkür ederim.

Yorum

Altuğ hocam ben de kargomu aldım, teşekkür ederim tüm emeklerin için. Bu partiden sadece Ajmal Amber i deneyebildim. Misk ile amberin müthiş uyumu, miskten gelen çok güzel ceylan derisi gibi narin bir hayvansallık rahatsız etmeyen türden. Usta burunlar daha güzel betimler herhalde bu parfümü :-))

Yorum

Kargoyu bende sorunsuz teslim aldım. Emeklere sağlık,teşekkürler.

Yorum

Kargo ulaştı Hocam, teşekkürler.

Yorum

Eksiksiz ve sorunsuz kargomu teslim aldım. Emeğinize sağlık Altuğ hocam.

Yorum

Bu Ajmal lar gerçekten güzel işler çıkarmışlar. Ajmal Saffranı deneyeyim dedim. Adından esinlenerek safran kokusu deyince aklıma direk katran ağacı gelir, onu aradı burnum. İdrarımsı bir hayvansallık ile açılış, derinden gelen safran oud ile gülün boğucu yağ kütlesine bandırılmış gibi bir hissiyat, sonrasında hafiften kaybolan hayvansallık. Oud un bangır bangır yüze vurması hiç bitmiyor. Kıbrıs yağından mıdır nedir, boğazı yakıcı bir etkisi var kokunun. Yine de çok güzel bir kompozisyon, sağlam bir icraat olmuş gerçekten de. Ağır abi maço erkek kokusu diyebilirim

Yorum

Altuğ hocam Ajmal Amber şişeli talebimi yeniliyorum. Lütfen bana 1 tane gönderir misin? Şişeli almadığıma gerçekten de pişmanım, Çok sağlam parfümler çıkartmış bu seriler ile Ajmal

Yorum

• matrai
                  matrai Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Hepsinin çok sağlam olduğunu daha en başından belirtmiştim yoksa Ajmal spliti açmak aklımın ucundan bile geçmezdi. Ama o kadar etkiledi ki beni parfümler bunu paylaşmadan edemezdim. Ve eminim katılanlar neden bu kadar az aldım diye pişmandır katılmayanlar ise bin pişmandır

• KARALARIN_CEMAL
                  KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Valla ben çok pişmanım ne yalan söyleyeyim. Keşke 1 er şişe alsaymışım. Ajmal Amber i alsam dünyalar benim olur Altuğ hocam. Bir Sen yaparsın bu güzelliği :-))
                  Son Düzenleme KARALARIN_CEMAL; 11-05-20, 17:25. Tarafından yapıldı.

Orjinal yazı sahibi: KARALARIN_CEMAL View Post
                Altuğ hocam Ajmal Amber şişeli talebimi yeniliyorum. Lütfen bana 1 tane gönderir misin? Şişeli almadığıma gerçekten de pişmanım, Çok sağlam parfümler çıkartmış bu seriler ile Ajmal
                O derece diyorsun yani öyle mi Ragıp hocam😲 Ben henüz daha teslim alamadım kargomu ama şimdi daha çok merak ettim inan

Yorum

Saffron'a gerçekten bayıldım. İnanılmaz bir şey. Bu arada hepsini beğendim gerçekten beğenmediğim hiçbir kokusu olmadı ama Saffron efsane. Hemen parfümörüne bakıp takibe alacağım

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cctaymaz View Post
                    Saffron'a gerçekten bayıldım. İnanılmaz bir şey. Bu arada hepsini beğendim gerçekten beğenmediğim hiçbir kokusu olmadı ama Saffron efsane. Hemen parfümörüne bakıp takibe alacağım
                    İyice meraklandım iyi mi Patchouli ve amber yarın elime geçecek , saffron'u da kısmetse başka zaman deneriz.

Yorum

• Vetiver de beni şaşırttı. Ben daha hafif bir şey bekliyordum ama kallavi bir vetiver yorumu çıkıverdi. Benim favorim Paçuli tabi yine de... Vetiver bir tık daha düşük gibi diğerlerine göre yayılım olarak. Kirlilik yönünden ise Amber i beğenmiştim daha önce. Oud ile hayvansal bir kirlilik, kremsi pürüzsüz ambere yaslanmış. Amber kokuları artık çok özel hissettirmiyor birbirlerinden fark olarak ama splitteki fiyata göre bence alınabilir kokular bunlar. Altuğ hoca da Safran'ı söylemişti bir daha deneyeceğim onu da...

Kısacası eline sağlık matrai
                      Son Düzenleme cantona8; 11-05-20, 21:32. Tarafından yapıldı.

Yorum

• _sefa_
                        _sefa_ Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Çok uygun fiyata kaçırmışım. Şimdi 10-15ml patchouli nerden bulacccağız ya?

• cantona8
                        cantona8 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Şişeli alacaktım. O anki maddi durumum yüzünden vazgeçtim ama split şimdi olsa sanırım şişeli alır ömürlük kullanırdım. Oturaklı erkeksi bi koku. Ben mutlaka satan olur diye düşünüyorum Sefa hocam. Alıp birleştirmek lazım dekantları Hiçbir yerden bulamazsan bendekini bölüşürüz artık

• Orjinal yazı sahibi: orangeverte View Post

İyice meraklandım iyi mi Patchouli ve amber yarın elime geçecek , saffron'u da kısmetse başka zaman deneriz.
                      Kışın biraz tadını çıkarayım da paslaşırız hocam

Yorum

• orangeverte
                        orangeverte Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        teşekkür ederim Çağdaş hocam inceliğin Zamanı gelince bakarız dediğin gibi

• altuğ hocam kargom elime ulaştı, amberi denedim bile. Tekrardan çok teşekkürler
                      Son Düzenleme orangeverte; 12-05-20, 08:37. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Altuğ hocam, gel şu splitin tekrarını yapalım. Demedi demeyin hocam bu Split VAR ' a gider ve maç tekrarlanır :-)) Split i Oylamaya sunulsun derim ben forumda :-)) Talep patlaması olur diye düşünüyorum. Kokuların hepsi de birbirinden güzel.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: KARALARIN_CEMAL View Post
                          Altuğ hocam, gel şu splitin tekrarını yapalım. Demedi demeyin hocam bu Split VAR ' a gider ve maç tekrarlanır :-)) Split i Oylamaya sunulsun derim ben forumda :-)) Talep patlaması olur diye düşünüyorum. Kokuların hepsi de birbirinden güzel.
                          Patchouli şişeli, vetiver 15 ml lütfen

Yorum

İşleniyor...
                          X