Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Split Vakti #

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Hocam emeklerin için çok teşekkürler,elime ulaştı👍🏻👍🏻

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum

• Kargom elime sapasağlam ulaştı. Emekleriniz için tekrar teşekkürler.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Kargom eksiksiz ve sağlam teslim aldim.Emeginize saglik.
        çok teşekkürler
        Saygilar...
        Son Düzenleme Gokay000; 26-03-20, 13:28. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Kargoyu aldım çok tşkrler emeklerinize

Yorum

• Kargomu teslim aldım emeklerinize sağlık

Yorum

• Kargomu teslim aldım Mustafa hocam
              Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Bende kargo mu teslim aldım Mustafa hocam elinize kolunuza saglık.

Yorum

• Kargomu aldim, elinize saglik
                  Dior Spice Blend i daha once yurt disinda denemis, hayran kalmasam da begenmistim. Adinda spice gecmesine ragmen yogun, burnu yoran bir baharat kullanimi yok. Tarcin ve biberin on planda oldugu, zencefil ile ferahlatilmis, tatli bir rom ile ozgunluk katilan bir parfum olmus. Drydown’i sikici bulsam da acilisi ve dip notalari gayet guzel. Biraz Ambre Nuit'den izler tasidigini da dusunuyorum. Her ortamda, her mevsimde kullanilabilir.
                  Layton Exclusif ise gercekten cok guzel bir parfum. Orjinal Layton'in agir basli, daha karizmatik hale getirilmis hali...
                  Iki decanti da severek kullanacagim, emekleriniz icin tekrar tesekkurler

Yorum

• Ben de eksiksiz ve özenli paketleme ile teslim aldım, emeğinize sağlık.

Yorum

• Mustafa hocam ben de kargomu sorunsuz bir şekilde aldım. Özenli paketleme için ayrıca teşekkür ediyorum. Söyledin gibi Mustafa hocam A Lab On Fire Almost Transparent Blue 5 ml dekant gelmemiş​​​​​​​

Yorum

• Ben de kargomu sorunsuz aldım Mustafa Hocam, çok teşekkür ederim, sağolun.

Yorum

• Kargomu özenli bir şekilde paketlenmiş olarak teslim aldım. TF plum japonais ve TF italian cypress sıradışı birer koku. Mancera instant crush da beni baya şaşırttı efsane bir koku ilk izlenimler. Diğer kokularida ortam şartlarına göre iç mekan dış mekan test edeceğiz. Teşekkür ederiz güzel kokuların yer aldığı bir splitti.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Kargomu teslim aldım. Emeklerinize sağlık

Yorum

• Kargomu teslim aldım ben de. Özenli ve güzel paketlemenize teşekkürler ancak bu şişelerden biri gene de sızdırmış.

Yorum

• cantona8
                                cantona8 Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Cok fazla ziyan var mi hocam :/

• Kargo sorunsuz teslim alınmıştır.Teşekkürler...

Yorum

İşleniyor...
                              X